ina-online
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme

Reklama

Reaggregation

RSS Snoop:  
Category RSS Snoop: 
This RSS: 
 
Iliria News Agency
Updated Mon, 24 Apr 2017 23:10:32 +0000
Description  
Webmaster  
Category  
Generator http://wordpress.org/?v=4.3.10
Language en-US
Do t?ju mahnitė, Tuna publikon foto nė muajin e fundit tė shtatzėnisė (FOTO)
Category Showbiz
Published: Mon, 24 Apr 2017 23:10:32 +0000
Description: Kėngėtarja Altuna Sejdiu ditėn e djeshme shėnoi festėn e njohur si baby-shower, nė tė cilėn mblidhen mikeshat e ngushta pėr ti paraprirė ardhjes nė jetė tė bebes sė sajė dhe Patris Berishės ,tė cilėt sė shpejti pritet tė bėhen prindėr. Fotot e radhės janė publikuar nga Tuna nė Instagram  mė tepėr...
Osmani: Deklarata nuk rrezikon interesat e maqedonasve
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 23:08:47 +0000
Description: Deklarata e partive shqiptare paraqet pėrmbledhėsin e programeve zgjedhore tė partive politike, nga tė cilat pikat kryesore janė tė vendosura nė njė dokument, nė mėnyrė qė partia qė do tė hyjė nė qeveri tė mbėshtet kėrkesat qė janė nė interes tė shqiptarėve, theksoi zėdhėnėsi i BDI-sė, Bujar Osmani nė ?Argumentet? nė TV Nova. Sipas tij,   mė tepėr...
SHBA, dėnohen drejtorėt e Maxhar Telekomit pėr ryshfet ndaj politikanėve tė Maqedonisė
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 20:42:14 +0000
Description: Komisioni Amerikan pėr letra me vlerė publikon se ish drejtorėt e Maxhar Telekomit Eleg Shtraub dhe Andras Balog janė pajtuar qė tė paguajnė gjobė nė tė holla, ndėrsa ndaj tyre ėshtė shqiptuar edhe dėnim me ndalesė pėr kryerje tė detyrės zyrtare si drejtorė ose tė punėsuar nė shoqata aksionare pėr 5 vitet e ardhshme. Shtraub   mė tepėr...
Ahmeti: VMRO dhe LSDM t?i lėnė interesat e tyre. Shqiptarėt bėnė punėn e tyre
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 20:38:01 +0000
Description: Lideri i BDI-sė Ali Ahmeti, edhe njė herė ka deklaruar se dy partitė maqedonase, duhet tė lėnė anash interesat partiake, e tė mendojnė pėr tė ardhmen e vendit. ?Shqiptarėt e bėnė punėn e tyre, siguruan shumicėn parlamentare, por pėr tė respektuar vullnetin e shumicės dhe pėr tė krijuar institucione funksionale, duhet tė angazhohen tė gjithė,   mė tepėr...
LR-PDSH: Qendra e re klinike, pėrrallė qė edhe fėmijėt se besojnė (FOTO)
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 20:35:39 +0000
Description: Deputeti nė parlamentin e Republikės tė Maqedonisė dhe ish ministri i shėndetėsisė, z.Nikolla Todorov pėr herė tė tretė paralajmėron proektin mė tė dėshtuar nė shėndetėsi, ndėrtimin e Qendrės tė re Klinike, njė pėrrallė qė edhe fėmijėt nuk e besojnė. Kjo ndėrtesė duheshte tė jetė gati nė prill tė 2017 me kosto prej 72 mil. euro,   mė tepėr...
Talat Xhaferi futet ne mes protestuesve maqedonas (VIDEO)
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 20:33:50 +0000
Description: Deputeti i BDI-sė, Talat Xhaferi, i cili ėshtė edhe kandidati i shumicės parlamentare pėr kryetar tė Kuvendit, sot nė makinėn e tij duke kaluar pėrmes qendrės nė Shkup nė rrugėn rastisi nė turmėn e demonstruesve … Deputeti i BDI-sė, Talat Xhaferi, i cili ėshtė edhe kandidati i shumicės parlamentare pėr kryetar tė Kuvendit, sot nė   mė tepėr...
Ndėrroi jetė Abdilnaser Vejseli, pronari i ?ATA? nė Tetovė, varrimi nesėr nė drekė
Category Maqedoni
Published: Mon, 24 Apr 2017 19:13:42 +0000
Description: Nė moshėn 65 vjeēare sot ndėrroi jetė themeluesi dhe pronari i kompanisė sė mirėnjohur  ?ATA? nė Tetovė, Abdilnaser Vejseli. Ai ishte njė personalitet i mirėnjohur edhe pėr humanizėm dhe pėrkrahjen e shumė aktiviteteve kombėtare shqiptare. Varrimi do tė bėhet nesėr nė kohė tė drekės, ndėrsa familja njofton se nisja do tė jetė nga shtėpia e   mė tepėr...
Musliu: Evropa e painteresuar pėr shqiptarėt, tė bashkohen trojet
Category Aktuale, Rajon
Published: Mon, 24 Apr 2017 17:58:02 +0000
Description: Kryetari i Kėshillit Nacional pėr Luginėn e Preshevės, Jonuz Musliu, ka theksuar se nėse vazhdon kjo gjendje e shqiptarėve nė rajon, atėherė duhet tė mendohet pėr bashkimin e trojeve shqiptare. Ai nė emisionin ?Info Box? tė RTV Dukagjini ka theksuar se ?Evropa nuk ėshtė e interesuar pėr shqiptarėt: njėherė standardet, mė pas Demarkacioni, Asociacioni?. ?Nuk e   mė tepėr...
Thaēi godet Hahn?in, thotė se deklaratat e tij janė tė nxitura nga Serbia
Category Kosovė
Published: Mon, 24 Apr 2017 17:55:45 +0000
Description: Presidenti Hashim Thaēi po akuzon BE?nė se ka mungesė tė lidershipit dhe vizionit pėr Kosovėn. Sipas Thaēit, deklarimet e fundit tė komisionarit europian pėr zgjerim Johanes Hahn, janė tė nxitura nga Serbia. Hahn, sė fundi, cilėsoi se disa deklarata tė presidentit Thaci dhe kryeministrit tė Shqipėrisė, Edi Rama, pėr Shqipėrinė e Madhe, nuk mund t?i   mė tepėr...
Kush ėshtė Emmanuel Macron? Portret i kandidatit tė pavarur centrist pėr president tė Francės
Category Bota
Published: Mon, 24 Apr 2017 17:53:41 +0000
Description: Tridhjetė e nėntė vjeē, pa parti dhe kurrė i zgjedhur mė parė, kandidati i qendrės, Emmanuel Macron arriti tė kryesojė dje nė turin e parė tė zgjedhjeve presidenciale franceze, me qėllimin pėr t?u dhėnė fund ndarjeve tradicionale. ?Sot, kthyem njė faqe tė jetės politike franceze?, theksoi dje nė mbrėmje kandidati ?as i djathtė as i   mė tepėr...
Reklama

Reklama
Videot e Fundit

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.