ina-online
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme

Reklama

Reaggregation

RSS Snoop:  
Category RSS Snoop: 
This RSS: 
 
Iliria News Agency
Updated Fri, 26 May 2017 10:24:26 +0000
Description  
Webmaster  
Category  
Generator https://wordpress.org/?v=4.4.10
Language en-US
Sulmi nė Kuvendin e Maqedonisė u organizua nė bazėn ruso-serbe nė Nish?!
Category Aktuale, Rajon
Published: Fri, 26 May 2017 10:24:16 +0000
Description: Tashmė nuk ka asnjė dyshim pėr ngjarjet e dhunshme tė 27 prillit nė Kuvendin e Maqedonisė ku mbetėn tė lėnduar rėndė kreu i LR-PDSH-sė Ziadin Sela, ai i LSDM-sė, Zoran Zaev, deputetė dhe disa gazetarė. Nė sulm ishte i pėrfshirė edhe njė agjent i shėrbimit sekret BIA, ndėrsa dje Ministria e Jashtme e Maqedonisė ka   mė tepėr...
Gjyshja e Arkanit ka qenė e martuar pėr njė shqiptar tė njohur
Category Rajon
Published: Fri, 26 May 2017 10:07:47 +0000
Description: Kriminelin serb tė luftėrave nė Kroaci, Bosnje dhe Kosovė, Zeljko Raznatovic Arkan, i vrarė nė fillim tė viteve 2000 nė Beograd, tė gjithė e njohim, por nuk e dinim njė detaj, qė nėna e tij, para se tė martohej me babain serb tė tij, ishte e martuar me njė shqiptar tė njohur. Nėna e Arkanit,   mė tepėr...
?Ēka ėndėrron njeriu i vogėl??, dikur pėrgjigjej kėshtu Gruevski (Video)
Category Maqedoni
Published: Fri, 26 May 2017 10:05:46 +0000
Description: Ish-kryeministri dhe aktualisht kryetari i OBRM-PDUKM, Nikolla Gruevski, nė njė intervistė para disa viteve i pyetur se ēka ėndėrron sipas tij njeriu i vogė, ai shprehet se njeriu i vogėl ka vlera tė devijuara etiko-morale, shkruan Telegrafi Maqedoni. ?Vėrėsisht kush si, e pėrjeton fjalėn njeriu i vogėl. Unė e pėrjetojė si njeriun me vlera morale   mė tepėr...
Shėrbimi sekret serb i pėrzier nė trazirat nė Kuvend, Qeveria s?guxon tė depėrtojė agjentin serb
Category Aktuale, Maqedoni
Published: Fri, 26 May 2017 09:55:17 +0000
Description: Qeveria e koalicionit VMRO-BDI si duket deri nė fund i mbetet besnike raporteve speciale me Serbinė. Edhe pse njė agjent i shėrbimit sekret serb ėshtė identifikuar nė mesin e pjesėmarrėsve nė dhunėn qė ndodhi nė Parlament mė 27 prill, autoritetet e Maqedonisė megjithatė nuk do tė kėrkojnė largimin e tij nga vendi. Ambasadorja serbe nė   mė tepėr...
Sead Koēan merret nė pyetje nga Specialja
Category Aktuale
Published: Fri, 26 May 2017 09:47:26 +0000
Description: Biznesmeni Sead Koēan sot paradite u morė nė pyetje nė Prokurorinė Speciale Publike tė Katica Janevės. Ai i shoqėruar nga avokati Ii tij Nikolla Dodevski u paraqit nė PSP. Ndryshe Sead Koēan i cili ėshtė edhe akuzuari i parė nė rastin ?Trust?, sot pėr here tė pare ėshtė paraqitur para PSP-sė. Ai dyshohet se me   mė tepėr...
Dr.sci. Nuhi Arsllani me librin ?Kirurgjia e pėrgjithshme, pėr studentėt e Fakultetit tė mjekėsisė?
Category Kulturė
Published: Fri, 26 May 2017 09:44:18 +0000
Description: Nga Mehmet Latifi/INA Doktor i shkencave tė mjekėsisė nė fushėn e kirurgjisė, Dr.sci. Nuhi Arsllani, tashmė i angazhuar pos punės si kirurg nė Klinikėn universitare nė Maribor, edhe si ligjėrues nė Fakultetin e mjekėsisė nė Maribor, me titull Docent nė lėndėn e kirurgjisė sė pėrgjithshme, ėshtė angzhuar edhe nė Fakultetin e mjekėsisė nė Tetovė, njofton   mė tepėr...
Zbulon Daēiē: Ja ēfarė kėrkonte agjenti serb nė Kuvendin e Maqedonisė (FOTO LAJM)
Category Maqedoni
Published: Fri, 26 May 2017 09:39:30 +0000
Description: Ministri i Punėve tė Jashtme tė Serbisė, Ivica Daēiē, ka rrėfyer pėr praninė e pėrfaqėsuesit tė Agjencisė Informative tė Sigurimit Goran Zhivaleviē, i cili ishte i pranishėm mbrėmjen e 27 prillit nė Kuvendin e Maqedonisė, kur huliganė tė “Pėr Maqedoni tė Pėrbashkėt mėsynė nė Kuvend duke lėnduar rėndė disa deputetė, mes tyre kreun e LR-PDSH-sė   mė tepėr...
Kėshtu duket qeveria e Maqedonisė pas riparimit (Foto/Video)
Category Maqedoni
Published: Fri, 26 May 2017 09:38:14 +0000
Description: Qeveria e re e Maqedonisė tani pret ministrat e rinj qė do tė udhėhiqen nga mandatari Zoran Zaev i cili do tė ketė nė kabinetin e tij BDI-nė, Aleancėn pėr Shqiptarėt dhe sipas gjitha gjasave edhe Lėvizjen Besa. Kryeministri i qeverisė teknike, Emil Dimitriev dje ka mbajtur edhe seancėn e fundit tė qeverisė teknike ku   mė tepėr...
Arrestohet kėngėtarja e famshme serbe (Foto)
Category Showbiz
Published: Fri, 26 May 2017 09:02:10 +0000
Description: Kėngėtarja e famshme serbe, Ema Lapin ėshtė arrestuar sot, pasi nė banesėn e saj ėshtė konfiskur sasi e madhe narkotike, shkruan Kurir, transmeton gazetametro.net 22- vjeēarja mbante nė banesėn e saj rreth gjashtė kilogramė marihuanė tė paketuara nė 23 pako tjera tė vogla.  mė tepėr...
Rita publikon kėngėn ?Your Song? (Video)
Category Showbiz
Published: Fri, 26 May 2017 09:00:38 +0000
Description: Kėngėtarja shqiptare me famė botėrore, Rita Ora pas njė kohė bukur tė gjatė, ka dhėnė lajmin e mirė pėr tė gjithė fansat e saj. Pas kėngės sė fundit ?Body on Me? tė cilėn e kishte nė bashkėpunim me Chris Brown e qė u pėlqye shumė nga fansat, Rita tani ka publikuar projektin e saj mė   mė tepėr...
Reklama

Reklama
Videot e Fundit

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.