Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reaggregation

RSS Snoop:  
Category RSS Snoop: 
This RSS: 
 
Gatuaj dhe Shijo
Gatuaj dhe Shijo Updated Sat, 20 Jan 2018 00:39:16 -0600
Description Sh?ndeti vjen nga kuzhina jo nga barnatorja!
Webmaster albogenius@yahoo.com
Category News
Generator XOOPS
Language en
Ushqimet q? nuk duhet t?i ringrohni
Published: Tue, 06 Sep 2016 00:44:13 -0500
Description:
Sipas ?Agjencis? s? Standardeve t? Ushqimit?, ushqimet m? mira jan? ato q? sh?rbehen t? ftohta, se sa t? nxehen p?rs?ri, raporton Mirror, kjo pasi mund t? helmoheni nga ringrohja e tyre.

Sipas k?saj agjencie, ?sht? e r?nd?sishme q? ushqimi t? zihet, pasi largon bakteret e d?mshme q? jan? t? pranishme n? to. Por e nj?jta nuk vlen edhe n?se e ringrohni ushqimin.

Gatimi modern ?sht? shum? i lidhur me mikroval?n, pasi na mund?son ngrohjen e ushqimeve t? l?na m? par?. Agjencia e ushqimit, ka marr? shembullin e orizit, i cili ?sht? nj?ri nga ushqimet q? nuk duhet t? ringrohet.
  mė tepėr...
Torte me mjedra
Published: Mon, 04 Jul 2016 10:37:24 -0500
Description:
Nje torte cokollade shum e shijshme me mjedra!  mė tepėr...
Toptha energjetik me hurma
Published: Thu, 09 Jun 2016 13:40:00 -0500
Description:
Nje nga embelsirat me te shendetshme dhe energjetike! Poashtu mjaft e leht ne pregaditje!
  mė tepėr...
Ja pija q? ndalon g?rhitjen !
Published: Wed, 11 May 2016 07:57:26 -0500
Description:
Pas nj? dite t? gjat? n? pun?, e gjitha ?far? mendojm? pasi t? shkojm? n? sht?pi ?sht? t? ham? dhe t? shkojm? menj?her? n? shtrat p?r t? fjetur.

K?shtu, asgj? nuk e kompleton dit?n ton? m? mir? se nj? gjum? prej 8 or?ve pran? partnerit. Por, ?far? n?se dikush g?rhet me z? aq t? lart? sa q? ju mban zgjuar t?r? nat?n? Nervozuese apo jo?

Por, mos u brengosni pasi q? ka nj? zgjidhje p?r ju. N?se jeni t? interesuar q? t? reduktoni g?rhitjen ekziston nj? pije natyrale q? mund ta p?rgatitni.
  mė tepėr...
Mbushje me mish pule per tortilla
Published: Tue, 09 Feb 2016 15:30:00 -0600
Description:
Mbushje e shijshme me mish pule dhe speca per tortilla meksikane!   mė tepėr...
Tortilla (pide te holla meksikane)
Published: Tue, 09 Feb 2016 14:40:00 -0600
Description:
Tortillat jan ushqim i njohur meksikan-pide te holla qe servohen me mbushje te ndryshme! Receta si ti beni vet ne shtepi!  mė tepėr...
"Chili Con Carne"-re?et e njohur Meksikane
Published: Tue, 09 Feb 2016 04:00:00 -0600
Description: ...nje recet e njohur meksikane mjaft e shijshme me mish te gri,fasule te zeza,miser etj!  mė tepėr...
Hummus-krem i njohur oriental me leblebija
Published: Thu, 04 Feb 2016 19:20:00 -0600
Description: Mvarsisht prej vendeve perbersit pak ndryshojn por vetem dallime te vogla te sasia dhe erezat! Pervec e shijshme eshte edhe shum e shendetshme!  mė tepėr...
Dobit e fasules
Published: Sun, 31 Jan 2016 09:00:00 -0600
Description: Fasulja permban shum proteina,vitamina te shendetshme per zemer dhe antistres sic jan vitamina B, pastaj acdi folik, K, riboflavin?s (B2) dhe B3, minerale:hekur dhe kalcium,fosfor, magnez, zink,natrium...  mė tepėr...
Marmalad me fara chia dhe mjedra
Published: Sat, 30 Jan 2016 10:08:13 -0600
Description: Nje marmalad pervec e thjesht ne pregaditje edhe e shendetshme...vetem me perberes natyral dhe 0 sheqer.Alternativ ideale ne vend marmaladave te zakonshme qe kan shum sheqer!


  mė tepėr...
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.