Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri


Kėngėtar Kėrēovar  •  DVD Shqip •  Filma Shqip  •  Filma Vizatimor  • 

Kėngė pėr Fėmij  •  Manifestime Kėrēovare  •  Emisione Kėrēovare  • Humor Shqip  • Kėngė Shqip  • 

Mė tė shikuara •  Mė tė vlerėsuara • 


Kryesore : Filma Shqip


Sort By:  Titulli i videos: ()Data e videos ()Vota ()Popularity ()
Current Sort Order: Title (A to Z)Category: Filma Shqip
Akcioni i Armėve - Film Shqip DVD
view
Shtuar:2014/6/23 16:00
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Rina
Shikime:7567
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Filmi paraqet periudhen me te erret qe populli shqiptar ne kosove perjetoj nen sundimin e rankoviqit, dhe maltretimet qe pesonin.
Ne film luajn: Hadi Shehu , Blerim Gjoci, Anisa Ismaili ..etj.


Category: Filma Shqip
Bernardi dhe Bianka ne Australi dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/3/23 8:57
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:1292
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Bernardi dhe Bianka ne Australi dvd dubluar shqip


Category: Filma Shqip
Bolt Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/17 0:36
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:1542
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Bolt Dvd dubluar shqip


Category: Filma Shqip
Deshmorėt e monumenteve Film Shqip ??? ???
view
Shtuar:2014/12/23 8:51
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:2596
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Deshmorėt e monumenteve Film Shqip


Category: Filma Shqip
Hakmarrja - Film shqip ??? ???
view
Shtuar:2014/12/23 9:07
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:1372
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Hakmarrja - Film shqip


Category: Filma Shqip
Muri i gjalle Dvd Shqip ??? ???
view
Shtuar:2014/12/23 9:02
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:858
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Muri i gjalle Dvd Shqip


Category: Filma Shqip
Nėntori i dytė - DVD film shqip ??? ???
view
Shtuar:2014/12/23 8:56
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Rina
Shikime:4506
10.00
Vota 1
Pėrshkrimi:
Nėntori i dytė Film shqip per pavarsin e Shqiperis


Category: Filma Shqip
Njeriu me top Film Shqip DVD ??? ???
view
Shtuar:2014/6/23 15:59
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:5655
4.67
Vota 3
Pėrshkrimi:
Njeriu me top Film Shqip DVD


Category: Filma Shqip
Pėrrallė nga e kaluara Film Shqip Dvd ??? ???
view
Shtuar:2014/12/23 9:00
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Rina
Shikime:4572
10.00
Vota 1
Pėrshkrimi:
Frymėzuar nga komedia "Katėrmbėdhjetė vjec dhėndėr" e Andon Zako cajupit, regjizori i mirėnjohur Dhimitėr Anagnosti ka realizuar me mjeshtėri njė ndėr filmat me tė bukur tė Kinostudios "Shqiperia e Re".
Marigoja vajza e bukur e fshatit martohet me njė djalė katėrmbėdhjetė vjec.Gjino me shumė fėmijė sesa burrė, argėtohet me pėrrallat qė i tregon nusja.Pas shumė peripecive, situatave komike, Marigoja, kthehet tek i dashuri i saj Trimi.
Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Video Arkiv

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit