Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:
Rangu Faqes

Google Rank
Page Rank
Tv Gurra Live
Era Travel

Struga.net


Kėngėtar Kėrēovar  •  DVD Shqip 2012 •  Filma Shqip  •  Filma Vizatimor  • 

Manifestime Kėrēovare  •  Emisione Kėrēovare  • Humor Shqip  • Kėngė Shqip  • 

Mė tė shikuara •  Mė tė vlerėsuara • 


Kryesore : Filma Vizatimor


Sort By:  Titulli i videos: ()Data e videos ()Vota ()Popularity ()
Current Sort Order: Title (A to Z)Category: Filma Vizatimor
Igor Dvd dubluar Shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 6:53
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:87
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Igor Dvd dubluar Shqip


Category: Filma Vizatimor
WALL-E Dvd dubluar Shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 6:50
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:95
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
WALL-E Dvd dubluar Shqip


Category: Filma Vizatimor
101 Dalmatinat - dubluar Shqip DVD Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/1 2:08
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:3978
5.50
Vota 2
Pėrshkrimi:
101 Dalmatinat - dubluar Shqip DVD


Category: Filma Vizatimor
Aladin - dubluar Shqip DVD Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/2 0:46
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:4151
10.00
Vota 3
Pėrshkrimi:
Aladin - dubluar Shqip DVD


Category: Filma Vizatimor
Alfabeti i gjuhes angleze - Alphabet song Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2015/1/7 7:03
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:219
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Alphabet song A B C nursery rhymes


Category: Filma Vizatimor
Alfabeti Shqip pėr fėmijė Up This Week Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2015/3/3 12:22
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:88
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Alfabeti Shqip pėr fėmijė


Category: Filma Vizatimor
Arratisje nga Planeti Toke Dvd Dubluar Shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/18 0:17
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:53
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Arratisje nga Planeti Toke Dvd Dubluar Shqip


Category: Filma Vizatimor
Atlantis Perandoria e humbur dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/2 8:11
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:65
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Atlantis Perandoria e humbur dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Batman kunder Kapucit te kuq dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/3 2:31
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:31
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Batman kunder Kapucit te kuq dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Bota e Lodrave 3 dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/20 0:24
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:111
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Bota e Lodrave 3 dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Brave (Rebelja) dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 5:58
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:105
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Brave (Rebelja) dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Djali Astro dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/2 7:47
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:38
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Djali Astro dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Donaldi plak ka nje farme- kenge per femij anglisht ??? ???
view
Shtuar:2015/1/15 4:39
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:224
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Donaldi plak ka nje farme- kenge per femij anglisht


Category: Filma Vizatimor
E bukura dhe bisha - dvd dubluar shqip Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2012/8/2 14:25
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:16782
9.11
Vota 9
Pėrshkrimi:
Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..


Category: Filma Vizatimor
Elefanti Horton Dvd dubluar Shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 4:23
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:144
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Elefanti Horton Dvd dubluar Shqip


Category: Filma Vizatimor
Fantastiku Z.Dhelper dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/20 0:28
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:60
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Fantastiku Z.Dhelper dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Film vizatimor - Twinkle twinkle little star Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/3 16:26
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:189
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Film vizatimor - Twinkle twinkle little star


Category: Filma Vizatimor
Filmi i Bletes dvd dubluar shqip online ??? ???
view
Shtuar:2015/2/20 0:31
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:101
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Filmi i Bletes dvd dubluar shqip online


Category: Filma Vizatimor
Fluturim ne Hėnė dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/23 7:48
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:39
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Fluturim ne Hėnė dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Gjuetaret e Dragonjve Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/13 9:34
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:86
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Gjuetaret e Dragonjve Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Hamshori (Spirit) dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/9 14:34
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:161
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Hamshori (Spirit) dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Heroi i te gjitheve dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/2 8:05
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:29
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Heroi i te gjitheve dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Hotel Transilvania Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/18 0:20
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:113
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Hotel Transilvania Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Ice Age 3 Dubluar Shqip Dvd Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/2 0:55
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:9801
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Koha e akullnajave 3 Dubluar Shqip Dvd


Category: Filma Vizatimor
Johan Padan - Zbulimi i Amerikes dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/2 8:07
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:30
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Johan Padan - Zbulimi i Amerikes dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Jozef Mbreti i Enderrave dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/13 9:55
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:171
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Jozef Mbreti i Enderrave dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Kembet e Lumtura 2 Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/18 0:23
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:78
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Kembet e Lumtura 2 Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Krudet dvd dubluar shqip Up This Week ??? ???
view
Shtuar:2015/3/2 7:45
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:57
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Krudet dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Kung Fu Panda - dubluar Shqip DVD Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2013/4/23 10:04
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:9043
10.00
Vota 6
Pėrshkrimi:
Kung Fu Panda - dubluar Shqip DVD


Category: Filma Vizatimor
Kung Fu Panda 2 dvd dublar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 6:56
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:118
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Kung Fu Panda 2 dvd dublar shqip


Category: Filma Vizatimor
Lart Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/11 10:41
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:117
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Lart Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Legjenda e Rojtareve Dvd dubluar Shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/9 14:45
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:75
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Legjenda e Rojtareve Dvd dubluar Shqip


Category: Filma Vizatimor
Looney Tuns dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/23 7:50
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:48
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Looney Tuns dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Macoku me cizme Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/13 9:31
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:148
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Macoku me cizme Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Madagascar 2 dubluar shqip dvd Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/24 3:00
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Rina
Shikime:7634
9.00
Vota 2
Pėrshkrimi:
madagaskar 2 dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Mbreti Luan 2 - Krenaria e simbės Dubluar shqip Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2012/8/2 14:26
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:12283
6.00
Vota 5
Pėrshkrimi:
Mbreti Luan 2 - Krenaria e simbės Dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Mbreti Luar 3 - Hakuna matata dubluar shqip Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2012/2/16 14:38
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:6062
7.00
Vota 3
Pėrshkrimi:
Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Category: Filma Vizatimor
Mickey Mouse (Miki) - dubluar Shqip Dvd Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2012/8/2 14:30
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:13108
10.00
Vota 3
Pėrshkrimi:
Mickey Mouse (Miki) - dubluar Shqip Dvd online


Category: Filma Vizatimor
Milingona Kokeshkemb dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/13 9:28
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:84
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Milingona Kokeshkemb dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Milingona Z - Dvd Shqip Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2012/1/28 7:37
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:3738
10.00
Vota 1
Pėrshkrimi:
Shiko Milingona Z - Dvd Shqip online


Category: Filma Vizatimor
Mulan dubluar Shqip Dvd Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/2 0:51
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:10251
8.60
Vota 5
Pėrshkrimi:
Mulan dubluar Shqip Dvd


Category: Filma Vizatimor
Paranorman Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/12 6:47
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:100
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Paranorman Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Perbindeshat Kunder Alieneve Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/10 9:39
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:95
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Perbindeshat Kunder Alieneve Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Planeti 51 Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/17 0:41
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:43
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Planeti 51 Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Princesha Dhe Bretkosa Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/17 0:33
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:166
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Princesha Dhe Bretkosa Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Princi i Egjiptit Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/18 0:30
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:90
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Princi i Egjiptit Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Qofte nga Qielli Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/10 9:47
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:111
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Qofte nga Qielli Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Ralf Shkaterruesi dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/19 1:16
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:81
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Ralf Shkaterruesi dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Rango Dvd dubluar shqip ??? ???
view
Shtuar:2015/2/17 0:27
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Admin
Shikime:58
0.00
Vota 0
Pėrshkrimi:
Rango Dvd dubluar shqip


Category: Filma Vizatimor
Ratatouille Dvd Shqip Flash Player Flash Player
view
Shtuar:2014/12/24 2:52
Playback Time: 00:00/340kbps
Vendosur nga: Rina
Shikime:8620
7.75
Vota 4
Pėrshkrimi:
Ratatouille eshte nje film i animuar nga Disneyland, i dubluar ne shqip.
Filmi flet per nje mi i cili jeton nen nji restorant Francez, dhe me kalimin e kohes meson te gatuaj mire.
(1) 2 »

Video Arkiv
.


Powered by kercova.net © 2003 - 2015 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.