Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri


Kėngėtar Kėrēovar  •  DVD Shqip •  Filma Shqip  •  Filma Vizatimor  • 

Kėngė pėr Fėmij  •  Manifestime Kėrēovare  •  Emisione Kėrēovare  • Humor Shqip  • Kėngė Shqip  • 

Mė tė shikuara •  Mė tė vlerėsuara • 


Kėngėtar Kėrēovar Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Vllezerit Dervishi - Do ti Lutem Kėngėtar Kėrēovar 14064 8.35 17
2 Vlezėrit Dervishi - Vajza jonė Kėngėtar Kėrēovar 11756 8.69 13
3 Vėllezėrit Dervishi - Xullofet e ajshes Kėngėtar Kėrēovar 8965 8.25 8
4 Vllezėrit Dervishi - Shtat Bilbilat Kėngėtar Kėrēovar 8637 8.20 5
5 Hasan Limani & Musa Izeri - Shtat Bilbilat Kėngėtar Kėrēovar 8395 7.75 4
6 Ximi - Un di te fal Kėngėtar Kėrēovar 8040 9.78 82
7 Hasan Limani Musa Izeri - Zurla e Tupana Kėngėtar Kėrēovar 7559 5.50 2
8 Artan Jusufi - O Moj e Mejr Lule me Shamej Kėngėtar Kėrēovar 7407 8.43 7
9 Hasan Limani - Kalldėrmit Kėngėtar Kėrēovar 7100 5.00 1
10 Hasan Limani Musa Izeri - Xullufet e Ajshes Kėngėtar Kėrēovar 6781 0.00 0

Manifestime Kėrēovare Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Grupi nga Shoqata Kėrēova Zvicėr - 2010 - HD Manifestime Kėrēovare 5661 0.00 0
2 Drama e Mbremjes Kercovare 2010 Manifestime Kėrēovare 4502 0.00 0
3 Shoqata Kėrēova Zvicer 2008 Dokumentar Manifestime Kėrēovare 1988 0.00 0
4 Shoqata Kulturore Kercova - Dokumentar 2014 Manifestime Kėrēovare 1809 0.00 0
5 Mbrėmja Sofra Kėrēovare 2014 Manifestime Kėrēovare 983 0.00 0

Filma Shqip Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Akcioni i Armėve - Film Shqip DVD Filma Shqip 7548 0.00 0
2 Njeriu me top Film Shqip DVD Filma Shqip 5616 4.67 3
3 Pėrrallė nga e kaluara Film Shqip Dvd Filma Shqip 4562 10.00 1
4 Nėntori i dytė - DVD film shqip Filma Shqip 4490 10.00 1
5 Deshmorėt e monumenteve Film Shqip Filma Shqip 2584 0.00 0
6 Bolt Dvd dubluar shqip Filma Shqip 1533 0.00 0
7 Hakmarrja - Film shqip Filma Shqip 1347 0.00 0
8 Bernardi dhe Bianka ne Australi dvd dubluar shqip Filma Shqip 1284 0.00 0
9 Muri i gjalle Dvd Shqip Filma Shqip 845 0.00 0

Filma Vizatimor Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 E bukura dhe bisha - dvd dubluar shqip Filma Vizatimor 28982 9.20 10
2 Mbreti Luan 2 - Krenaria e simbės Dubluar shqip Filma Vizatimor 19283 6.00 5
3 Mickey Mouse (Miki) - dubluar Shqip Dvd Filma Vizatimor 17421 10.00 3
4 Mulan dubluar Shqip Dvd Filma Vizatimor 16459 8.60 5
5 Kung Fu Panda - dubluar Shqip DVD Filma Vizatimor 14873 10.00 6
6 Ice Age 3 Dubluar Shqip Dvd Filma Vizatimor 13016 0.00 0
7 Ratatouille Dvd Shqip Filma Vizatimor 12801 7.75 4
8 Madagascar 2 dubluar shqip dvd Filma Vizatimor 11513 9.00 2
9 Aladin - dubluar Shqip DVD Filma Vizatimor 10303 8.67 6
10 Mbreti Luar 3 - Hakuna matata dubluar shqip Filma Vizatimor 9700 7.00 3

DVD Shqip Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Stupcat 2012 DVD - Akademiku DVD Shqip 8299 10.00 1
2 Gezuar me Motrat Mustafa - Dvd DVD Shqip 8223 1.00 1
3 Nusja e Kullerit - 2012 Cima Dvd DVD Shqip 5352 0.00 0
4 Jetoj kuq e zi Dvd shqip DVD Shqip 4735 0.00 0
5 Gėzuar me LECIN - Dvd Shqip 2012 DVD Shqip 4706 0.00 0
6 Se bashkull me bilbilat 2012 DVD DVD Shqip 3506 0.00 0

Tė Ndryshme Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Maqedonet vajtojn humbjen e kercoves :) Tė Ndryshme 3954 0.00 0

Emisione Kėrēovare Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Dokumentarė : Ali Ahmeti Emisione Kėrēovare 11623 8.07 14
2 Dokumentarė: Beqir Limani Emisione Kėrēovare 11360 10.00 11
3 Disa ēaste konaku nė fshatin Kaleshe - Kėrēova Emisione Kėrēovare 5672 10.00 2
4 Kf Vėllazėrimi Dokumentar 33 vjet Emisione Kėrēovare 5161 7.00 1
5 Sot Kėrēovė - Dje Uskanė - Dokumentar Emisione Kėrēovare 1237 0.00 0
6 Uskana Ilire dhe Kėrēova e shqiptarėve- Dokumentar Emisione Kėrēovare 994 0.00 0
7 Gėzuar 2017 me TV GURRA Emisione Kėrēovare 953 0.00 0
8 Udhetim ne Uskanen Ilire Reportazhe 2015 Emisione Kėrēovare 930 0.00 0

Kėngė Shqip Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Bashk jemi gjithmon - Nikollė Nikprelaj Kėngė Shqip 8439 10.00 1
2 Nikollė Nikprelaj - Baca Kurti Kėngė Shqip 5708 10.00 1
3 Nikollė Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta Kėngė Shqip 5633 8.50 2
4 Haxhi Maqellara - Tė fala nga Kėrēova Kėngė Shqip 4673 0.00 0
5 Rrenjet Tona - Tradita Artistike Kercovare Kėngė Shqip 3574 10.00 1
6 Ganimete Abazi ft. Kole Oroshi - Forca E Fatit 2013 Kėngė Shqip 2463 0.00 0
7 Gili & Astrit Mulaj - Shpejt Festove 2013 Kėngė Shqip 2463 0.00 0
8 Shaqir Cėrvadiku - Hymni i Dashurisė - 2013 Kėngė Shqip 2423 8.00 1
9 Vjollca Haxhiu ft. Meda - Sje interesant Kėngė Shqip 2203 10.00 1
10 Agim Poshka feat. Vellezerit Dervishi - Po te bej rixha Kėngė Shqip 2147 0.00 0

Humor Shqip Top 10 (Vizita)
Rank Titulli i videos: Kategoria Vizita Vota Voto
1 Stupcat DVD Humore Humor Shqip 13546 10.00 2
2 Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - DVD Humor Shqip 12283 0.00 0
3 Xha Sela Humor 2 Humor Shqip » Humor Xha Sela 10573 10.00 2
4 Xha Sela Humor 1 Humor Shqip » Humor Xha Sela 9874 7.67 3
5 Xha Sela Humor 3 Humor Shqip » Humor Xha Sela 9440 10.00 1
6 Mister X - Aga baba azilant - DVD Humor Shqip 9204 10.00 1
7 Stupcat Egjeli - Epizodi 14 - 2013 Humor Shqip 7412 10.00 1
8 Shqiptari Me 18 Gra :) Humor Shqip 4404 0.00 0
9 Xha Sela dhe Mister X - Shpiuni Humor Shqip » Humor Xha Sela 3712 0.00 0
10 Na Bashkoi Kenga Dhe Humori (Xha Sela, Mister X dhe Lulija) Humor Shqip 3092 0.00 0

Vija

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung , cembra.ch , conforama.ch, farmy.ch , ricardo.ch , coop.ch , migros.ch


Reklama
Video Arkiv

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit