Kėrēovarė e Austris u nisėn drejt vendlindjes

Data 2017/10/12 16:02:19 | Tema: KėrēovaU nisė orteku i parė i Mėrgimtarve Kėrēovarė nga Vjena qė do tė votojnė pėr Fatmir Deharin dhe Kėrēovėn 2017.
Na priftė e mbara vetėm fitore. Uskana ka qėnė dhe do tė mbetet e jona thontė nga Klubi Kercova Wien transmeton kercova.net


FOTO:


Ky artikull vjen nga Kercova.net - Njė copė e kėrēovės nė internet
http://kercova.net

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
http://kercova.net/modules/news/article.php?storyid=4932