Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Lajme nga Kosova dhe Shqipėria
(1) 2 3 4 ... 53 »
Kosovė - Shqipėri : Gjendet e sasi e madhe e armatimit nė kufirin Kosovė-Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/11 7:54:03 (337 Lexime)Policia e Kosovės ka konfiskuar njė sasi tė madhe tė armėve nė Han tė Elezit. Sipas komunikatės sė Policisė pėr rajonin e Ferizajt, ato ishin nė pronėsi tė A.V., 37 vjeē, shtetas i Kosovės, transmeton Gazeta Lajm.

I dyshuari me urdhėr tė prokurorit ėshtė dėrguar nė mbajtje.

Komunikata e plotė e policisė:

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kosovė - Shqipėri : TURP ! Pėrdhoset flamuri shqiptar nė katedralen e Prishtines!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/6 5:06:22 (326 Lexime)Dita e djeshme u bombardua me lajmin pėr shugurimin e katedrales “Nėna Terezė”, ndėrsa nė kėtė ngjarje nuk munguan as presidenti i vendit dhe personalitet tė tjera politike.

Por njė detaj mjaft shokues, i cili me gjasė “nuk ėshtė vėrejtur” nga mediumet – portalet, ėshtė pėrdhosja e flamujve kombėtar dhe shtetėror pikėrisht nė kėtė ngjarje.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kosovė - Shqipėri : Tėrmet prej 3,6 ballėsh e ka goditur Shqipėrinė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/5 4:12:45 (107 Lexime)Njė tėrmet me magnitudė prej 3,6 ballėsh sipas Rihterit ėshtė regjistruar nė territorin e Shqipėrisė, nė mėngjesin e sotėm rreth orės 09:35.

Nga Qendra Sizmike Evropiane e Mesdheut njoftojnė se tėrmeti ka qenė me epiqendėr nė Shqipėrinė e Mesme, gjegjėsisht 11 km nė jug tė Cėrrikut.

Deri mė tani nuk raportohet pėr dėme materiale apo persona tė lėnduar.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kosovė - Shqipėri : Bombardohet me mesazhe Pacolli: Mė tradhtove, ma shkatėrrove ardhmėrinė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/5 2:40:46 (312 Lexime)Behgjet Pacolli, presidenti i ARK-sė, i cili nė zgjedhjet e 11 qershorit garoi me platformė kundėr PAN-it, duke hyrė nė koalicion me LDK-nė, ka zyrtarizuar sot koalicionin me PDK-nė, AAK-nė e Nismėn.

Por kėtė veprim tė Pacollit dhe familjarėve tė tij nuk e ka mirėpritur askush.

Ndaj tij po shkojnė qindra mijėra mesazhe proteste e fyerje pėr veprimin e bėrė.

Njė ndėr komentuesit nė faqen e tij nė Facebook e akuzon se ia ka shkatėrruar ardhmėrinė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kosovė - Shqipėri : Pamje qė tregojnė se lajmi pėr mbulimin e Skėnderbeut nė Tiranė ishte njė spekulim! (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/1 9:58:52 (301 Lexime)Gjatė ditės sė sotme kur besimtarėt myslimanė kanė festuar Kurban Bajramin, nė rrjetet sociale ka qarkulluar njė fotografi nė tė cilėn thuhet se shihet pėrmendorja e Skėnderbeut nė Tiranė, e mbuluar.
Dhe ēfarė bie nė sy mė tej, pėrcjell Telegrafi, ėshtė fakti se, siē thuhet “mbulimi i Skėnderbeut ėshtė bėrė nga komuniteti mysliman, me rastin e faljes sė namazit tė Bajramit”.
Viktimė e kėtij pretendimi kanė rėnė edhe disa media shqiptare, madje edhe pėrfaqėsues tė jetės politike dhe shoqėrore shqiptare.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 53 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit