Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Lajme nga Sporti
(1) 2 3 4 ... 30 »
Sport : Ka ende shpresė, Italia mund tė kualifikohet nė Botėror
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/15 8:22:17 (309 Lexime)Italia ėshtė zyrtarisht jashtė Botėrorit Rusi 2018, pėr atė qė pėrfaqėson pa asnjė dyshim njė katastrofė nė nivelin sportive.

Buffon, Barzagli, De Rossi dhe sipas tė gjitha gjasave edhe Chiellini i kanė thėnė tashmė lamtumirė pėrfaqėsueses Italiane dhe do tė asistojnė nė eventin mė madhor tė vitit tė ardhshėm vetėm nė cilėsinė e spektatorėve.

E gjithė kjo vetėm nėse nuk ndodh njė mrekulli pėr rikualifikimin e azzurrėve nė Botėror, e parashikuar kjo magji edhe nė rregulloren e FIFA, transmeton Arbresh.info.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Sport : Zvicra dhe Kroacia, avantazh pėr biletėn e Botėrorit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/10 4:06:08 (123 Lexime)Balancat pėr tė shkuar nė Botėrorin 2018 pėr dy ēiftet e para u prishėn qė nė raundin e parė tė “play off”-it, i cili vendos kombėtaret qė shkojnė nė Botėrorin e futbollit vitin qė vjen. Zvicra fitoi 0-1 nė Belfast kundėr Irlandės sė Veriut duke respektuar edhe nė transfertė rolin e favorites, pėrcjell Top Channel.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Sport : Konfirmohet “meēi mė i madh nė histori” – Anthony Joshua v Tyson Fury
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/3 14:08:40 (107 Lexime)Eddie Hearn pretendon se Anthony Joshua do tė luftoj kundėr Tyson Fury dhe ky do tė jetė “meēi mė i madh nė historinė e boksit anglez”.

Joshua mbrojti titullin e tij nė WBA, IBF dhe IBO pėr pesha tė rėnda ndaj Carlos Takamit tė shtunėn, transmeton portali arbresh.info.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Sport : Vėllazėrimi e rrėzon Gostivarin nga froni
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/2 12:12:54 (506 Lexime)Vėllazėrimi i Kėrēovės ka befasuar Gostivarin, liderin e ligės sė dytė, grupi i perėndimit, duke e mundur nė terren mysafirė me rezultat 1-2. Kėrcovarėt ishin nė epėrsi prej 0-2 me golat e Adilit dhe Imerit, kurse pesė minuta para fundit tė lojės Despotovski zvogėloi rezultatin nė 1-2, qė ishte edhe rezultat pėrfundimtar i takimit.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Sport : Messi – Real Madrid, lajm i ‘ēmendur’ nga Florentino Perez!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/8 7:43:49 (153 Lexime)Florentino Perez me deklaratė interesante pėr Lionel Messin. Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka pranuar se do ta transferonte Lionel Messin nėse ai do tė ishte nė dispozicion nė aventurėn e tij tė parė nė drejtim tė gjigantit madrilen.

Perez ka theksuar se do tė dėshironte ta kishte Messin pėr futbollist nė Santiago Bernabeu.

“Nėse do tė ekzistonte Messi, nė etapėn time tė parė, do tė shkoja pėr ta blerė”, deklaroi Perez pėr “El Larguero de la Ser”, pėrcjell “lajmi.net”.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 30 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.