Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Lajme nga Maqedonia
(1) 2 3 4 ... 425 »
Maqedonia : Parashikim i amerikanėve: Nė Maqedoni sėrish mund tė ketė luftė!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/17 15:16:30 (405 Lexime)Ballkani ėshtė shfaqur nė njė raport tė amerikanėve si vend qė kėrcėnon tė shpėrthej nė luftė.

Rreziqet nė Ballkan, sipas amerikanėve, janė trazirat e mundshme politike dhe dhuna ekstremiste nė rajon qė mund tė shkaktojnė trazira dhe mund “tė tronditin mė mėnyrė tė pėrsėritur gjithė botėn”. Aty pėrmendet edhe mundėsia pėr konflikt tė armatosur nė Maqedoni, transmeton Gazeta Lajm.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Paralajmėrohet ndryshim mė i madh nė pėrbėrjen qeveritare !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/15 6:01:08 (382 Lexime)Vendet e zbrazėta tė cilat duhej tė plotėsoheshin nė Qeveri, braktisja e djeshme e pozitės ministrore nga Samka Ibraimovski dhe bisedimet midis kryeministrit dhe liderit tė LSDM-sė, Zoran Zaev dhe liderit tė BDI-sė, Ali Ahmeti paralajmėrojnė pėr ndryshim mė tė madh nė pėrbėrjen qeveritare.

Deputeti Artan Grubi i BDI-sė dje konfirmoi se kanė pėrfunduar bisedimet lidhur me pėrbėrjen qeveritare, ndėrsa nė seancė kuvendore sot duhet tė konstatohen dorėheqjet e deputetėve Vasko Kovaēevski dhe Stevo Pendarovski.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Maqedonia e para nė botė pėr ndotjen e ajrit !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/14 4:25:33 (221 Lexime)Mėngjesi i sotėm nė qytetin e Shkupit nuk ishte sikurse ditėt paraprake, pasi qė frymėmarrja qė zhvillohet nuk ishte e zakonshme. Ajri qė thithej, tė digjte fytin. Se gjendja ėshtė alarmante tregon renditja e sotme botėrore, ku Maqedonia del e para, raporton Portalb.mk.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Pranohet akuza e PSP-sė, Alimi dhe Guri tė BDI-sė do tė gjykohen pėr “shkatėrrim tė materialit zgjedhor !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/13 9:44:53 (334 Lexime)Kėshilli pėr vlerėsim tė akteve prokuroriale nė Gjykatėn Penale e ka miratuar akuzėn e Prokurorisė Speciale pėr lėndėn tė njohur “Titanik 3”, njofton Portalb.mk.

Nė kėtė rast PSP e akuzon koordinatorin e grupit tė deputetėve tė BDI-sė, Ejup Alimin dhe anėtarin e Komisionit Komunal tė Komunės sė Ēairit, Ismet Guri.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Sonte priten reshje tė shiut nė vend, tė dielėn borė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/13 5:27:39 (419 Lexime)Mot me vranėsira mesatare, paradite me mjegull nėpėr disa fushėgropa, ndėrsa nė mbrėmje nė pjesėt perėndimore dhe veriore do tė ketė reshje tė shiut. Do tė fryjė erė e dobėt deri nė mesatare nga drejtimi jugperėndimor, i cili nė pjesėt perėndimore do tė pėrforcohet. Temperatura maksimale do tė lėvizė nga 8 deri nė 14 gradė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 425 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.