Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Lajme tė ndryshme
(1) 2 3 4 ... 136 »
Tė ndryshme : Rita Ora: Mos harroni origjinėn time
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/9 6:58:16 (217 Lexime)Rita, e cila sė shpejti do tė drejtojė spektaklin e famshėm tė “MTV EMA 2017”, ka dhėnė njė intervistė ekskluzive pėr “Corriere Della Sera” pėr tė folur mbi kėtė eksperiencė tė veēantė.

26-vjeēarja ėshtė shprehur se kjo mundėsi tė jepet vetėm njė herė nė jetė e mbi kėtė fakt ndihet e privilegjuar. “MTV EMA 2017” do tė zhvillohet nė qytetin ku ajo dhe prindėrit e saj kanė emigruar vite mė parė, transmeton tch.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Tė ndryshme : Hani arra dhe lajthia, ja pse?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/26 5:30:48 (331 Lexime)Njerėzit tė cilėt hanė arra dhe lajthia ka mundėsi qė mos tė vuajnė nga mbipesha dhe obeziteti, pasi qė ekspertėt tonė se arrat dhe lajthizat janė tė mira dhe kundėr urisė, madje zėvendėsojnė mishin nėse i merrni nė bazė ditore, transmeton Lajmi.net.
Lajmi i mirė pėr adhuruesit e lajthive dhe arrave pasi qė 5 pėr qind e tyre nuk kanė rrezik qė tė fitojnė nė peshė, ka thėnė njė studim me bazė nė Kaliforni.
Dietologėt kishin thėnė se lajthitė dhe arrat janė kalorike por kjo yndyrė e tyre ėshtė e mirė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Tė ndryshme : Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/15 3:31:21 (365 Lexime)Njė krijesė misterioze deti u pa pas uraganit Harvey nė njė plazh tė Teksasit.

Fotot e kafshės u nxorėn nė internet dhe Preeti Desai kėrkoi ndihmė pėr identifikimin e saj.

Askush nuk jep pėrgjigje pėrfundimtare por Dr. Kenneth Tighe, specialist i biologjisė, beson se mund tė jetė njė gjarpėr deti ose mund tė jetė njė ngjalė.

Gjarpri i zhurmės, zakonisht gjendet nė ujėrat midis 30 dhe 90 metra thellė nė oqeanin Atlantik Perėndimor.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Tė ndryshme : Dhimbjet e shpinės dhe tė qafės, si t’i eliminoni?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/7 4:20:28 (269 Lexime)Dhimbja e qafės dhe ajo e shpinės janė tė zakonshme te tė gjithė njerėzit nė mbarė botėn. Ka shumė faktorė qė shkaktojnė kėto dy dhimbje, tė cilėt lidhen kryesisht me dhimbjen e muskujve, rruazat e dobėta ose nga ndonjė lėndim.

Mosha, ngarkesat e rėnda, pagjumėsia, leximi nė krevat janė po ashtu faktorė tė tjerė ndikues.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Tė ndryshme : “Coca-Cola” ofron 1 milion dollarė pėr atė qė do i zgjidhė kėtė problem
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/4 5:36:56 (281 Lexime)Pėr mė shumė se njė shekull, ajo ka qenė lider nė treg nė fushėn e pijeve me sheqer, por Coca-Cola tashmė duhet tė kujdeset, pasi gjendet pėrballė faktit qė shitjet kanė rėnė ndjeshėm pėr shkak tė shqetėsimeve tė konsumatorit pėr shėndetin, shkruan Bota.al.

Gjatė pesėmbėdhjetė viteve tė fundit, qytetarėt amerikanė kanė konsumuar 19 pėr qind mė pak pijet joalkoolike, duke treguar se asociimi mes sheqernave dhe sėmundjeve kronike ėshtė bėrė njė ēėshtje, qė gjithnjė e mė shumė po merret seriozisht, kur zgjedhin pijet qė konsumojnė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 136 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
center>
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.