Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete
(1) 2 3 4 ... 129 »
Kuriozitete : Shtatė fakte interesante rreth Bitcoin
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 4:16:21 (58 Lexime)Origjina e Bitcoin gjurmėt e para i ka nė vitin 2008, kur krijuesi i saj me pseudonim Satoshi Nakamoto, botoi njė dėshmi tė konceptit pėr Bitcoin. Nakamoto u largua nga projekti nė 2010, por zhvilluesit e tjerė e vazhduan punėn, transmeton faktoman.com.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kuriozitete : Si tė bėni para shpejt e lehtė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/4 7:34:00 (201 Lexime)Tė bėsh para shpejtė dhe thjeshtė ėshtė diēka e lehtė. Mjafton t’ju punojė pak truri dhe mundėsitė pėr tė pėrfituar para janė tė shumta. Ju mund tė filloni njė punė apo njė biznes me pak ose aspak para. Mė poshtė do tė gjeni disa nga mėnyrat.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kuriozitete : A duhet ta mbulojmė kamerėn e kompjuterit? Ekspertėt japin pėrgjigje
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/6 1:35:01 (241 Lexime)Kamera e laptopit ose celularit tuaj mund tė jetė mjaft e nevojshme pėr ju, por njė numėr i habitshėm ekspertėsh pajtohen se mbulimi i kamerės sė laptopit, ėshtė njė nga mėnyrat mė tė mira pėr tė mbrojtur privatėsinė tuaj.

Vitin e kaluar, njė foto e Mark Zuckerberg u bė virale, pasi njė pėrdorues i Twitter vuri re se themeluesi i Facebook kishte mbuluar gjithashtu kamerėn dhe mikrofonin e kompjuterit tė tij. Dy muaj mė vonė, drejtori i FBI, James Comey pranoi se tė gjitha zyrat nė qeverinė amerikane gjithashtu mbulojnė kamerat e tyre.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kuriozitete : Si tė humbni peshė gjatė dimrit nė mėnyrėn mė tė shėndetshme tė mundshme !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/31 2:15:48 (294 Lexime)Me kėtė mot qė po ftohet, ne kemi mė shumė tendenca qė tė konsumojmė mė shumė ushqim dhe motivi pėr tė shkuar nė palestėr zvogėlohet pėr shkak tė shiut, borės dhe motit tė ftohtė.

Por s’keni pse tė brengoseni, sepse njė gjė shumė e thjeshtė mund t’ju ndihmojė tė humbni peshė gjatė dimrit. Mjafton qė tė konsumoni ēaj tė gjelbėr rregullisht, dhe metabolizmi juaj do tė shpejtohet, si dhe dhjami do tė digjet.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kuriozitete : Prindėrit e shitėn pėr 22 euro, ndėrsa sot e do gjithė bota !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/29 7:46:40 (944 Lexime)Ėshtė njė aktor, regjisor, kėngėtar kinez. Ka lindur nė Hong Kong. Nė fillimet e veta ai njihej me nofkėn Sing Lung (Dragoi), ndėrsa karriera e tij pėrfshin njė sėrė filmash tė realizuar nė Kinė dhe nė ShBA.

Pra fjala ėshtė pėr legjendėn e aktrimit qė njohim ne Jackie Chan. Prindėrit e kishin shitur tek njė e moshuar pėr 26 dollarė (nė euro 22.40). Mėsuesi nė njė rast nė shkollė ia kishte thyer hundėn me shkop, por pikėrisht nė atė shkollė ai kishte fituar njohuritė bazė pėr akrobatikė, artet luftarake dhe teknikat e aktrimit, shkruan Gazeta Metro

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 129 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.