Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Lajme nga Bota
(1) 2 3 4 ... 124 »
Bota : Kompania e struganit nė Zvicėr hap qesėn pėr Selėn: Mbulon harxhimet e tė gjithė mėrgimtarėve qė duan tė votojnė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/20 7:49:35 (867 Lexime)Kompania ISOMAT GMBH me seli nė Zvicėr nė pronėsi tė njė biznesmeni nga Velesha e
Strugės ka bėrė tė ditur se do tė mbulojė harxhimet e tė gjithė mėrgimtarėve qė do tė
udhėtojnė dhe ata qė duhet tė udhėtojnė nga Zvicra pėr tė votuar mė 29 tetor pėr Ziadin
Selėn.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Kėrēovari Fatlum Rushiti dhe Joe DioGuardi lobojnė pėr bashkimin e kombit shqiptar
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/20 4:45:57 (843 Lexime)Pėrfaqėsuesja e Lartė e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ka deklaruar mbrėmė pėr mediat italiane se ėshtė rritur apetiti i shqiptarėve pas referendumit demokratik tė Katalonisė dhe kryhet presion i madh diplomatik mbi Bashkimin Evropian pėr bashkimin e kombit shqiptar.
‘Fatlum Rushiti, Joe DioGuardi, Bob Dole, William Walker, Chelsea Clinton dhe familja Rockefellers bėjnė presion tė madh diplomatik mbi BE-nė qė tė anulohet Konferenca e Londrės 1913 dhe t’u jepet mundėsi paqėsore shqiptarėve qė tė bashkohen sipas modelit tė Gjermanisė apo modelit tė Commonwealth Nations. Bashkimi Evropian vlerėson se disa ēėshtje kryesore akoma nuk janė zgjidhur nė Ballkanin Perėndimor dhe momentalisht nuk ekziston solucion pragmatik pėr trojet shqiptare,’ potencon Mogherini.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Qytetarėt e Maqedonisė do tė punojnė nė Gjermani pa pasaportė tė BE-sė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/18 7:57:10 (860 Lexime)Qytetarėt e Maqedonisė, Serbisė dhe Bosnje Hercegovinės nga 1 janari 2018 do tė munden tė punojnė legalisht nė Gjermani vetėm me dokumente tė shteteve tė tyre, respektivisht pa pasur pasaportė tė BE-sė, shkruan Republika.mk. Sipas kėtij portali, ky informacion ėshtė pėr hapur nė rrjetet sociale, por nuk ėshtė konfirmuar zyrtarisht, transmeton Gazeta Lajm.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Aksident i rėndė nė Itali, shqiptari humb jetėn
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/16 5:04:13 (1183 Lexime)Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur mbrėmjen e djeshme nė Itali, ku njė shqiptar ka humbur jetėn.

Ngjarja ka ndodhur nė Velganna tė Italisė, ku 34-vjeēari Fran Marku ka mbetur I vdekur pas njė aksidentit tė rėndė automobilistik.

Makina me tė cilėn po udhėtonte shqiptari, ka devijuar nga rruga duke u pėrplasur me trafikndarėsen.
Nga pėrplasja e fortė, shqiptari ka dalė nga makina duke pėrfunduar nė asfalt, duke gjetur vdekjen e menjėhershme.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Ja si ėshtė Schumacher katėr vjet pas ndeshjes !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/10 5:37:23 (741 Lexime)Fansat e kampionit tė “Formula 1” Michael Schumacher kanė rindezur shpresat pėr pėrmirėsimin e shėndetit tė tij. Ky entuziazėm vjen pas deklaratės sė agjentes sė tij. Sabine Kehm foli pėr koleksionin e makinave tė Schumacher dhe tha se po mendojnė qė tė hapin njė muze. Mediat britanike shkruajnė se fakti qė agjentja e kampionit tė Formula 1 pėrdori termin “ne”, do tė thotė se ka njė shpresė qė gjendja e Schumacher mund tė jetė pėrmirėsuar, njofton tvklan.al.

Ato shkruajnė se deklarata e agjentes sė tij ka ngjallur shpresat se Michael Schumacher mund tė jetė pėrfshirė nė planifikimin pėr hapjen e muzeut, pavarėsisht se ėshtė ende duke u mjekuar.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 124 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit