Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Lajme nga Kėrēova
(1) 2 3 4 ... 90 »
Kėrēova : Kėrēovė Sajkoski pranon humbjen,pėrgėzoj Deharin (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/20 3:00:00 (1001 Lexime)
Kryetari i Komunės sė Kėrēovės, Fatmir Dehari informoi se oponenti i tij nga VMRO-DPMNE Vllatko Sajoski, ju ka lajmėruar dhe e ka uruar pėr fitoren e 15 tetorit, me ēka i ka dėshiruar punė tė suksesshme qė janė nė interes tė qytetarėve.

Qė tė dy u pajtuan se e gjithė fushata si dhe procesi zgjedhor, kaloi nė mėnyrė tė qetė dhe demokratike.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kėrēova : Kėrēovė: Kėto janė emrat e kėshilltarėve tė rinj
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/18 6:26:32 (2707 Lexime)Komisioni Shtetėror Zgjedhor (KSHZ) i ka publikuar tė gjithė emrat e kėshilltarėve tė rinj tė kėshillave tė komunave tė cilėt kanė fituar nė zgjedhjet lokale tė mbajtura mė 15 tetor tė kėtij viti. Redaksia e Portalb.mk, i ka veēuar komunat me shumicė shqiptare ku mund t’i shihni se kush do tė na pėrfaqėsojė pėr 4 vitet e ardhshme nė kėshillat komunal.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kėrēova : EKSLUSIVE: Kėrēovari pėr tė votuar erdhi edhe nga Rusia
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/18 5:00:00 (2784 Lexime)Mė 15 tetorė kėrēova u vėrshua nga tė gjitha anėt.
Ajo qė ra mė shum nė sy ishin mėrgimtarėt e Alaskės shkaku rrugės sė gjatė.
Por nė rrjetat sociale paraqitet edhe fotoja e Hajro Ajrullai i cili punon dhe vepron nė Moskė tė Rusisi dhe enkas vetėm pėr tė votuar ka ardhur nė kėrēovė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kėrēova : Dehari:Unė nuk u bėj ballė emocioneve , por mendja ime merr fuqi nga ndihma e fuqisė sė vullnetit tuaj
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/16 8:58:24 (2037 Lexime)Sot nė punė,

Vėllezėr e motra qė vėrshuat nga tė gjitha anėt.
Unė nuk u bėj ballė emocioneve , por mendja ime merr fuqi nga ndihma e fuqisė sė vullnetit tuaj. Dashuria juaj pėr Kėrēovėn ėshtė njė thesar i stėrmbushur pėrplot xhevahire, gėzimi e kėnge, malli e dėshire tė pashtershme pėr tė qenė kėtu sa herė qė nga gjiri i saj ju thėrret kushtrimi.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kėrēova : Kėrēovė, kandidati shqiptar po fiton edhe nė vendvotimet maqedonase
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/16 4:53:41 (1558 Lexime)Kryetari i shtabit zgjedhor tė Fatmir Deharit nė Kėrēovė, Adem Karaga potencoi se procesi ka vijuar i rregullt dhe pa incidente.


Ai shtoi se nga vendbanimet qė numėrojnė numėr tė vogel tė votuesve, dhe qė janė numėruar, kryesisht vendbanime maqedonase, Dehari ka marrė mė sė shumit vota


Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

(1) 2 3 4 ... 90 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit