Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


« 1 ... 1030 1031 1032 (1033) 1034 1035 1036 ... 1040 »
Kėrēova : Ish-shefi i zbulimit ushtarak gjendet i vdekur nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 6:40:00 (1066 Lexime)Ish-shefi i Zbulimit Ushtarak nė Maqedoni, Goran Sofeski ėshtė gjetur i vdekur nė rrethana tė panjohura nė malet e rajonit tė Kėrēovės.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Tė shtėna me armė nė SHBA, 16 tė plagosur (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 6:34:15 (641 Lexime)Tė paktėn 16 persona u qėlluan nė New Orleans Louisiana kur persona tė armatosur hapėn zjarr mes njė turme prej qindra njerėzish qė ishin mbledhur nė njė park lojėrash pėr tė filmuar njė video.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Manastir, BDI heshtė ndaj akuzave tė studentes
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 6:32:03 (831 Lexime)Dje nėpėr portalet elektronike ėshtė publikuar njė shkrim, i njė studentes me emrin, Blerona Brao, e cila thotė se ajo bashkė me kolegun e saj, Arbėr Arsllani, dhe arsimtarin e tyre Lebit Murteshi, kanė marrė pjesė nė manifestimin kulturor pėr ditėn e alfabetit nė Manastir.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Rajoni : Serbia zbaton planin e Millosheviqit nė Luginė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 3:32:39 (591 Lexime)Shqiptarėt nė Luginėn e Preshevės vazhdojnė tė diskriminohen nga shteti serb edhe 15 vjet pas pėrfundimit tė luftės sė Ushtrisė Ēlirimtare tė Preshevės, Bujanocit dhe Medvegjės, shkruan gazeta Zėri.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Rajoni : Washingtoni thėrret amerikanėt tė kenė kujdes nė Kosovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 3:29:28 (549 Lexime)Nė disa mesazhe sigurie tė dhėna gjatė tetorit dhe nėntorit tė Kėshillit Konsultativ tė Sigurisė (OSAC) pranė Byrosė sė Sigurisė Diplomatike nė Departamentin Amerikan tė Shtetit, u bėhej dhe u bėhet thirrje qytetarėve amerikanė qė duhet t’u shmangen zonave tė demonstrimeve dhe protestave nė Kosovė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

« 1 ... 1030 1031 1032 (1033) 1034 1035 1036 ... 1040 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.