Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


« 1 (2) 3 4 5 ... 1040 »
Kėrēova : Foshnja e Kėrēovares qė ndėrroi jetė ėshtė nė gjendje stabile, komisioni i Ministrisė sė Shėndetėsisė e heton rastin
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/23 4:00:11 (2940 Lexime)oshnja nėna e sė cilės ka ndėrruar jetė me 18 janar gjatė lindjes nė Spitalin privat “Sante Plus” nė Shkup, qė prej atje ėshtė dėrguar nė klinikėn pėr sėmundjen e fėmijėve ėshtė nė njė gjendje relativisht stabile, merr terapi dhe akoma ėshtė e kyēur nė aparatet pėr frymėmarrje.

Kėtė pėr MIA-n e deklaroi mjekja e Klinikės pėr sėmundjet e fėmijėve, Katerina Stavriq.

Nga Klinika e anestezisė, reanimacionit dhe kujdesit intensiv pėr MIA-n deklaruan se lehona 31 vjeēare nga Kėrēova e cila nga spitali privat ėshtė dėrguar te ata, ėshtė dėrguar e vdekur dhe pastaj trupi ėshtė dėrguar nė mjekėsinė gjyqėsore pėr autopsi.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Kėrēovė Gostivar bllokohet treni, udhėtarėt 3 orė nė pritje!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 13:05:32 (896 Lexime)Treni i linjės Kėrēovė – Shkup, ka mbetur tre orė i bllokuar nė Gostivar. Shkak i bllokadės ka qenė kapja e njė kablloje elektrike nga ana e trenit nė Lagjen Tullana. Rastin ėshtė paraqitur nė polici, por ekipet e hetimit kanė intervenuar vetėm pas tre orėve, raporton Flaka

Kėshtu thonė punonjėsit e hekurudhave tė Maqedonisė nė Gostivar dhe udhėtarėt. Kėta tė fundit u ankuan pėr vonesėn e gjatė, pasi kanė pasur punė me tremine nė Shkup dhe njė pjesė e tyre ėshtė obliguar qė tė udhėtojė me autobusė, pėr ēka ėshtė dashur tė paguajnė dy herė.


Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Maqedonia me rrogat mė tė ulėta nė ish-Jugosllavi, qytetarėt ankohen pėr zhytjen nė borxhe
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 12:57:51 (200 Lexime)Maqedonia mbetet e fundit nga tė gjitha shtetet e ish-Jugosllavisė me rroga mė tė ulėta. Hulumtimet e bėra tregojnė se rrogėn mė tė lartė kanė sllovenėt, e para Maqedonisė janė tė gjitha shtetet tjera tė ish-Jugosllavisė. Paga mesatare nė Slloveni ėshtė 1050 euro, nė Kroaci 800 euro, nė Mal tė Zi 500 euro, nė Bosnjė 433 euro dhe nė Sėrbi 400 euro. Maqedonia radhitet e fundit me njė rrogė mesatare prej 380 euro.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Ja sa ėshtė fuqia ushtarake e Armatės sė Maqedonisė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 7:47:32 (402 Lexime)Portali grek newsbeast.gr ka publikuar disa tė dhėna nė lidhje me fuqinė ushtarake tė Maqedonisė, nė tė cilėn tregohen se me ēfarė kapaciteti disponon Armata e Maqedonisė, njofton Portalb.mk.

Sipas raportit tė Maqedonia ėshtė vend me 2.100.025 banorė, prej tė cilėve 1.046.540 janė banorė aktiv.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Dizeli nė Maqedoni shtrejntohet gati sa ne Gjermani !
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 6:24:49 (326 Lexime)Sonte nė mesnatė, do tė shtrenjtohen sėrish beniznat dhe dizeli pėr 1 denar, vendosi Komisioni rregullator pėr energjetikė. Sipas kėtij vendimi, dizeli pas mesnate do ta kalojė ēmimin 60 denarė dhe do tė shitet me ēmim 60,5 denarė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

« 1 (2) 3 4 5 ... 1040 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.