Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 1040 »
Maqedonia : Prokuroria Publike u deklarua pėr vrasjen nė Dizhon tė Ēairit
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 7:55:08 (142 Lexime)Nė lidhje me rastin e kronikės sė zezė qė ndodhi mbrėmė nė lagjen Dizhon tė Ēairit, Shkup, sot nga Prokuroria Themelore Publike e Shkupit deklaruan se ėshtė duke u zhvilluar hetim pėr zbardhjen e plotė tė rastit dhe kėrkimit tė pėrgjegjėsisė nga kryerėsi i veprės penale, vrasje tė invididit, raporton Portalb.mk.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Jankullovska ėshtė dėrguar nė spital me eshtra tė thyera, ja ēka i ka ndodhur!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 5:06:31 (683 Lexime)Ish ministrja e Punėve tė Brendshme, Gordana Jankullovska ėshtė shtrirė nė spitalin e traumatologjisė nė Klinikat e Shkupit, shkruan portali Libertas. Lexues kanė njoftuar se Jankullovska ėshtė sjellur nė Klinikė pasi ka pėsuar njė aksident gjatė ditės sė djeshme, me ē’rast ka pėsuar disa fraktura (eshtra tė thyera) transmeton Gazeta Lajm.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Protestė sot nė Shkup kundėr zyrtarizimit tė gjuhės shqipe, mobilizohen shoqata maqedonase
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 5:02:02 (316 Lexime)Forcat e Bashkuara Maqedonase (FBM) edhe shoqata “Tvrdokorni”, pėrfshi disa shoqata
tjera, pėr sot nė ora 13:00 kanė paralajmėruar protestė para Kuvendit tė Maqedonisė
Protesta e thirrur ėshtė kundėr siē thonė ”dygjuhėsisė dhe shqiptarizimit tė Maqedonisė”.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Shpat Kasapi, pjesė e kryesisė tė LSDM-sė, dega Tetovė?
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 4:58:58 (402 Lexime)Nė radhėt e LSDM tashmė pėrveē atyre qė kanė teseren partiake dhe shfrytėzojnė poste e benefite politike dhe institucionale, duke qenė deputetė, ministra e drejtorė, janė edhe kėngėtarė dhe personalitete tė tjera tė jetės publike.

Mes tyre ėshtė edhe Shpat Kasapi, kėngėtari tetovar, i cili mbrėmė ka qenė pjesė e kuvendit zgjedhor tė LSDM-sė nė Tetovė.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kėrēova : MSH: Shqyrtohet vdekja e Dėborės nga Kėrēova
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 3:52:25 (3428 Lexime)Ministria e Shėndetėsisė nėpėrmjet njė njoftimi pėr shtyp thotė se me vėmendje ndjek rastin e vdekjes sė lehonės Dėbora Xhambazi nga Kėrēova, gjatė momentit tė lindjes, dy ditė mė parė. “Nė drejtim tė informimit tė tėrėsishėm dhe transparent tė opinionit, ėshtė formuar komision nga persona profesionistė nga Ministria e Shėndetėsisė dhe Insektorati i shėndetėsisė pėr tė vėrtetar rrethanat e ngjarjes.” – thuhėt nė kumtesėn e kėtij institucioni.


Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 1040 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.