Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


« 1 2 (3) 4 5 6 ... 1040 »
Kuriozitete : Shtatė fakte interesante rreth Bitcoin
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 4:16:21 (203 Lexime)Origjina e Bitcoin gjurmėt e para i ka nė vitin 2008, kur krijuesi i saj me pseudonim Satoshi Nakamoto, botoi njė dėshmi tė konceptit pėr Bitcoin. Nakamoto u largua nga projekti nė 2010, por zhvilluesit e tjerė e vazhduan punėn, transmeton faktoman.com.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Maqedonia do tė ketė emėr nė gjuhėn maqedonase, “Vardarska Makedonija”?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 4:11:52 (584 Lexime)Sipas burimeve mirė tė informuara bėhet e ditur se gjatė kohės sė takimeve tė javės sė kaluar mes kryeministrit grek Aleksis Cipras me shefin e diplomacisė greke Nikos Koxias, Greqia ėshtė mė shumė pėr emrin “Vardarska Maqedonia” (Republic of Vardarska Macedonia), shkruan gazeta greke Katimerini. Nga ana tjetėr Maqedonia, sipas Katimerinit, ėshtė mė shumė pėr emirin Republika Maqedonia e Re (Republic of New Macedonia ), pėrcjell Portalb.mk.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Maqedonia : Ulje e dėnimit tė vrasėsit tė Almir Aliut, sot protesta nė Urėn e Gurit nė Shkup
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 2:58:23 (222 Lexime)Prokuroria Republikane nė lidhje me rastin e Almir Aliut, katėvjeēarit nga Kumanova, kanė vendosur pėr rikualifikimin e lėndės, nga “vrasje” nė “aksident komunikacioni me pasojė vdekjen”.

Nė lidhje me kėtė vendim tė mundshėm tė prokurorėve publik, nė rrjetin socila fejsbuk ėshtė publikuar njoftimi dhe krijuar “Eventi” (ngjarja) ku bėhet thirrje pėr protestė qytetare, njofton Portalb.mk.

Protesta do tė mbahet sot, mė 22 janar, me fillim prej ora 14:00 nė Urėn e Gurit nė Shkup.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Kosovė - Shqipėri : Paraqitet sėrish AKSH, kėrcėnon presidentin dhe kryeministrin!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/22 2:35:32 (286 Lexime)E ashtuquajtura Armata Kombėtare Shqiptare kėrkon nga deputetėt e Kuvendit tė Kosovės qė mos ta votojnė demarkacionin me Malin e Zi.“Deputetėt tė cilėt votojnė pro marrėveshjes me Malin e Zi do tė trajtohen si tradhtarė dhe do tė mbahen mend si tė tillė”.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

Bota : Pėrshkallėzohet konflikti: Forcat turke kanė hyrė nė Siri, kurdėt sulmuan njė qytet nė Turqi
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/21 7:59:24 (339 Lexime)Kryeministri i Turqisė, Binali Yildirim , deklaroi sot se forcat turke kanė hyrė nė provincėn Afrin, nė Siri, kanė raportuar agjencitė e lajmeve.

Depėrtimi i forcave turke pasoi nė Afrin pasoi vetėm njė ditė pasi qė ushtria turke filloi sulmet ajrore kundėr Njėsive kurdė pėr Mbrojtjen e Popullit nė kėtė rajon, njėsi kėto tė cilat gėzojnė mbėshtetjen e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.

Mė shumė... | Nuk ka asnjė koment

« 1 2 (3) 4 5 6 ... 1040 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.