Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Hiqet ndalesa pėr automjete tė rėnda nė rrugėn Kėrcovė - Strazhė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/17 7:36:19 (498 Lexime)


Shoqata Auto-Moto e Maqedonisė sot nga ora 10:00, e ka hequr ndalesėn pėr qarkullim tė automjeteve tė rėnda 9 Kamionė dhe autobusė) nė destinacionin rrugor Strazhė-Kėrcovė dhe Kriva Pallankė – Deve Bair, njofton gazeta “Lajm”.


Ndalesat ngelin nė fuqi vetėm nė rrugėn Tetovė – Kodėr e Diellit dhe Strugė-Qafė Thanė.

/Lajm


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.