Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kumanova mbrėmė ka qenė nė rrethim policor
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/17 6:32:02 (508 Lexime)


Si rrufe u shpėrnda informacioni pėr ta lėshuar diskotekėn dhe u krijua rrėmujė dhe panik, theksoi njė lexues i portalit Libertas i cili ka dėrguar njė fotografi nga hetimi policor pas paralajmėrimit pėr bombė nė njė diskotekė nė Kumanovė, transmeton zhurnal.mk


Lexuesi me shoqėrinė e tij kanė ikur dhe kanė qenė tė hutuar se sa shumė polici ka pasur nė qytet. Nuk e di se ēka kanė vėrtetuar specialistėt pėr anti terrorizėm, por sipas gjitha gjasave bėhet fjalė pėr alarm tė rrejshėm.

/zhurnal.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.