Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Safete Mustafa ka festuar ditėlindjen, mėsoni sa vjet ka mbushur
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/25 15:00:00 (893 Lexime)


Mė e madhja e motrave Mustafa, Safetja, e lindur mė 25 nėntor tė vitit 1971, ka mbushur 44 vjet.
Urimet ishin tė shumta pėrmes rrjeteve sociale nga familjarė e adhurues tė muzikės sė saj.

Vajzat e saj, Elsa dhe Donika Hoti, nė kėtė ditė tė veēantė nė urim, mes tė tjerash i premtuan nėnės se do jenė gjithmonė pėrkrah saj duke e mbrojtur e duke e shprehur se sa shumė e duan.

Kujtojmė se nė planin artistik, pak ditė mė parė Safetja me motrėn Sahiden dhe Shyhrete Behlulin e Remzie Osmanin publikuan kėngėn ‘Shoqet’ qė u prit jashtėzakonisht mirė nga publiku.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.