Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zyberi: Kushtet nuk janė plotėsuar, 24 prilli nė favor tė partive nė pushtet(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/15 10:19:33 (432 Lexime)


“Shumė kritere tė marrėveshjes sė Pėrzhinės nuk janė pėrmbushur, andaj edhe nuk janė plotėsuar tė gjitha kushtet pėr mbajtjen e zgjedhjeve mė 24 prill”, tha nė njė intervistė pėr Alsat- M analisti dhe njohėsi i ēėshtjeve juridike Naser Zyberi.

Sipas tij, mbajtja e zgjedhje vend nė kėtė datė do tė shkonte nė favor tė partive nė pushtet BDI dhe VMRO DPMNE. Sa i pėrket votimit tė eventual tė Qeverisė kalimtare me nė krye Emil Dimitrievin, Zyberi thotė se kabineti i ri nuk do tė ndryshojė politikėn e Gruevskit i cili kontroll gjithēka nė VMRO dhe shtet.

Krenar Sadiku/Alsat-M/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.