Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zejdi: Edhe VMRO edhe BDI kanė vjedhur vota(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/14 12:05:43 (403 Lexime)


Njė debat i ashpėr ėshtė zhvilluar mes shefit tė shtabit zgjedhor tė BDI-sė, Bekim Neziri dhe pėrfaqėsuesit tė Lėvizjes Besa, Skėnder Rexhepi – Zejd, nė emisionin “Rruga drejt…” qė sonte transmetohet nė “Alsat-M”. Nė pjesėn e cila shkon nė videon paralajmėruese tė kėtij emisioni, Zejdi akuzon VMRO-nė dhe BDI-sė se kanė vjedhur vota nė zgjedhje. VMRO ka vjedhur nė Pustec, kurse BDI-ja nė Ēair”, ka thėnė Zejd, nė ēka ka pasur paralajmėrim prej Nezirit se do ta padisė pėr kėtė, shrkuan “Lajm”.

Zejdi e ka akuzuar Nezirin edhe pėr rastet e montuara nė tė cilat shqiptarėt po vuajnė dėnime tė pėrjetshme. Nė emision ka marrė pjesė edhe pėrfaqėsuesi i LSDM-sė, Damjan Manēveski./lajmpress/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.