Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Fatkeqėsi kur mesfushori i Arsenal shėnoi gol!
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/14 10:26:21 (396 Lexime)


Aron Ramsey shėnoi mbrėmė kundėr Liverpoolit, ndėrsa sot vdiq aktori Alan Rickman. Sa herė qė shėnon mesfushori i Arsenalit, Aron Ramsey vdes njė personalitet botėror dhe kjo tashmė nuk ėshtė rastėsi.

Ai mbrėmė shėnoi nė ndeshjen kundėr Liverpoolit, ndėrsa sot vdiq aktori Alan Rickman, i njohur pėr rolin e tij tė profesorit nė filmin Harry Potter.


Kujtojmė se kur Ramsey ka shėnuar gol kanė vdekur kėto personalitet Osama Bin Laden, Whitney Houston, Paul Walker, Muammar Gaddafi, Steve Jobs, Robin Williams, Sir Richard Attenborough, David Bowie dhe tashmė Alan Rickman.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.