Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Palosja me lehtėsi dhe adekuate e bluzės(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/13 14:28:26 (642 Lexime)


Marie Kondo ėshtė e njohur pėr rregullimin, e dollapėve dhe shtėpive mė tė pa organizuara.
Tutoria e pastrimit dhe rregullit, ka njė mėnyrė tė lehtė, pėr tė palosur si duhet bluzat.
Gruaja nga Japonia, e cila ka shitur mė se katėrmijė libra, pėr rregulla tė estetikės, tani tregon pėr palosjen.


Nė videon e plasuar mė poshtė, mund tė shihni formėn e palosjes, ku pjesa e sipėrme e bluzės, duhet tė behet lartė.

Me kėtė palosje, bluzėn mund ta vėni nė formė horizontale apo vertikale, transmeton Telegrafi.
Varėsisht se a e vėni nė dollap, syzė apo valixhe ju do tė keni, njė bluzė qė qėndron si duhet./telegrafi/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.