Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Punėtorėt e njė restoranti festuan fitoren e lotarisė prej 1 miliard dollarėve..., por kishte njė problem!(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/13 14:17:51 (432 Lexime)


Imagjinoni se si do tė ndiheshit po tė fitonit njė lotari prej 1 miliard dollarėve. Me siguri ju do tė fluturonit nga gėzimi dhe ndoshta do tė lenit vendin e punės.
Njė gjė e tillė u kishte ndodhur disa punėtorėve tė njė restoranti Englewood Cliffs, New Jersey, kur numrat e tyre u pėrputhen me fituesin e lotarisė prej 949milionė dollarėsh.

Por pas gjithė gėzimit ata e kuptuan se kishte njė problem. Ata kishin biletėn e gabuar dhe ishin duke kėrkuar nė numrat fitues tė sė martės nė vend se tė sė shtunės.

Charles Povermo, 55, i tha New York Post se pasi kuptuan gabimin e tyre, u ndjenė “sikur tė kishin ‘ngrėnė’ disa grushte nė stomak”. /Telegrafi/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.