Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Shtėpia e Bardhė zbarkon dhe nė Snapchat
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/12 12:22:39 (451 Lexime)


Pas Wall Street Journal edhe Shtėpia e Bardhė ‘ nė gjah’ tė tė rinjve dhe zbarkon nė Snapchat, ēati ‘pėrdor dhe fshi’, shumė popullor mes adoleshentėve amerikanė.


Nga llogaria zyrtare, e publikuar nė vigjilje tė Shtetit tė Bashkimit, qė mbahet kėtė tė martė, stafi presidencial do i dėrgojė njė mesazh me foto dhe jnė klip tė shkurtėr tė pas kuintave tė fjalimit tė presidentit Barack Oabam, qė do ėt jetė streaming nė YouTube dhe pėr herė tė parė nė Amazon Video

Shtėpia e Bardhė po pėrforcon praninė e saj zyrtare nė rrjetet sociale online, sė fundmi, nė Twitter dhe nė Facebook.

“Janė mbi 100 milionė pėrdorues aktiv nė Snapchat me 60% tė pėrdoruesve amerikanė nė smartphone tė moshave nga 13 deri nė 34 vjeē qė pėrdor kėtė platformė”, shkruan Shtėpia e Bardhe teksa bėn tė ditur aktivizimin.

/ Top Channel /


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.