Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme :  Receta pėr mė pak rrudha
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/25 4:02:51 (714 Lexime)Me kalimin e viteve sigurisht se fillojnė tė shfaqen edhe rrudhat.

Lėkura ka nevojė pėr hidratim nė mėnyrė qė tė jetė e butė dhe e shėndoshė.
Mė poshtė do tė ju sjellim njė recetė tė thjeshtė, e realizuar nė kushte shtėpie, ku pas aplikimit tė saj do tė vėreni efektin.


Ju nevojiten:
dy lugė kos,
njė lugė ēaji verė tė kuqe,
1/2 lugė ēaji mjalt.
Nė njė tas pėrzieni kosin, mjaltin dhe verėn e kuqe. Aplikoni maskėn nė fytyrė, por jo nė pjesėn e syve. Mė pas lereni 10 minuta dhe shperlajeni me ujė tė ngrohtė. Efekti i verės i bashkuar me kos, do tė krijojė nje ndjesi lifting. Nga ana tjetėr, mjalti shėrben si hidratues dhe ushqyes.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.