Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Kur njeriu tenton tė ndalė kamionin me duart e tij! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/8 13:05:00 (500 Lexime)


Ose personi duhet tė jetė pa mend, ose ndoshta gjendet nė njė situatė tė vėrtetė tė dėshpėruar pėr tė bėrė lėvizjen qė e bėri kėtė shofer. Ai tentoi tė ndalojė me duart e tij njė kamion tė rėndė mbi 200 ton.

Ėshtė e qartė se kjo lėvizje e tij dhe pothuajse vetėvrasėse dėshtoi.

Kamioni, qė frenat ndoshta nuk i punonin, lėvizte poshtė shpatit, transmeton TetovaSot. Njeriu, ndoshta shoferi i kamionit, u pėrpoq dėshpėrimisht pėr tė ndaluar automjetin, duke shtyrė me duart e tij.

Qėllimi pėr tė ndaluar automjetin e rėnda nuk pati sukses, kėshtu qė kamioni pėrfundoi nė gardhin e sigurisė tė autostradės.

Nė video nuk mund tė shihet nėse shoferi u vra nė pėrpjekjen e tij, ose, nė momentin e fundit u bė i vetėdijshėm dhe u largua nga kamioni./TetovaSot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.