Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : A u vodhėn 80 mijė euro nga shtėpia e nėnkryetarit tė BDIs?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/7 17:41:42 (462 Lexime)


Ditė mė parė nė shtėpinė e Sadullah Durakut, kryetarit aktual tė Likovės i cili ėshtė edhe nėnkryetar i BDI-sė nė pushtet i partisė shqiptare, sipas informatave tė pakonfirmuara, hajdutėt kanė vjedhur nė shtėpinė e tij, njofton portali Libertas.

Burimet nga Libertas thanė qė nė shtėpinė e Durakut janė vjedhur 80 mijė euro nga shtėpia e tij. Libertas ka telefonuar nė stacionin policor dhe nga atje kanė thėnė se ky rast do tė ketė njė pėrgjigje nesėr nga zėdhėnėsi i policisė nė Kumanovė


Kryetari Duraku nė telefon ka thėnė se ka pasur njė grabitje, por jo nė shtėpinė e tij, por nė shtėpinė e vėllait tė tij. Nėse vėrtetė janė vjedhursh rreth 80 mijė, Duraku tha se ai nuk sheh ndonjė nevojė pėr njė informacion tė tillė qė tė vendoset nė publik dhe ka mbyllur telefonin duke uruar njė mbrėmje tė kėndshme.

/LAJMPRES


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.