Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Kuriozitete : Gjatė transmetimit tė drejtpėrdrejt, gazetarja pėr pak sa nuk tregoi mė shumė se qė duhet (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/7 13:49:42 (433 Lexime)


Po raportonte nga plazhi i qytetit Renaca nė Kili, kur u sfidua nga gazetaret nė studio tė hynte nė ujin e ftohtė tė detit.

Bernardita Middleton nuk e pati problem tė hiqte fustanin nė njė stil seksual dhe pantallonat e shkurtėt, teksa ishte nė transmetim tė drejtpėrdrejt, transmeton Telegrafi.


Gazetarja hyri nė ujė dhe doli sėrish, por nė herėn e dytė, nuk shkoi gjithēka nė rregull. Derisa po dilte nga uji, asaj iu hoq pjesa e sipėrme duke ia zbuluar gjoksin.

Mirėpo, ajo u kthye me shpinė nga kamera, duke mos zbuluar pėr publikun mė shumė se qė duhet. /Telegrafi/
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit