Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ehang 184: Droni me pasagjer (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/7 13:25:15 (460 Lexime)


Ehang 184, ėshtė i aftė qė tė mbajė njė pasagjer nė tė.

Aeroplanėt pa pilot janė zhvilluar dhe testuar edhe mė parė, por Ehang bėn tė ditur se makina e tyre ėshtė e para nė botė e cila fluturon vetė, raporton lajmi.net.

Ehang i ka lansuar vetėm disa video tė shkurtra tė kėtij droni flutures me pasagjer, mirėpo ka bėrė tė ditur se me 2 orė karikim ėshtė nė gjendje tė fluturoj pėr 23 minuta. /lajmi.net


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.