Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Vershime te medha ne Kosove ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/6 11:56:44 (487 Lexime)


Shkrirja e borės dhe reshjet e shiut shkaktuan vėrshime nėpėr Kosovė, si pasojė e tė cilave nė shumė lokalitete gjendja ėshtė alarmante.

Shirat e rrėmbyeshėm dhe shkrirja e borės kanė nxjerrė nga shtrati shumė lumenj e pėrrocka nė tėrė vendin, duke shkaktuar pėrmbytje masive nė disa zona.


Raportohet pėr pėrmbytje sidomos nė fshatrat e komunės sė Malishevės. Nė Bellanicė, Banjė, nė qytezėn e Malishevės, si dhe nė lokalitetet e tjera nėpėr tė cilat kalon lumi Mirusha, sipas pamjeve dhe fotografive tė banorėve lokalė tė postuara nė rrjete sociale, uji ka hyrė nė objekte tė banimit, si dhe nė biznese.

Gjendje e rėndė paraqitet edhe nė Komoran, Suharekė, Shtime, etj. /lajmpressFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.