Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Cili ėshtė mashkulli mė i bukur i estradės sipas Dafina Zeqirit?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/5 18:13:05 (416 Lexime)


Dafina Zeqiri shumė herė ka qenė pjesė e thashethemeve lidhur me jetėn e saj private.

Kėto spekulime tė mediave ka shpeshherė janė nxitur nga vetė artistja, duke publikuar fotografi dhe mesazhe provokuese nė rrjetet sociale.


Por, sė fundi nė emisionin njė emision tė titulluar “Duffye Show”, bukuroshja iu pėrgjigj pyetjes se cili personazh i estradės i dukej mė i bukur, ku pėrgjigja e Dafinės ishte e prerė.

Bukuroshja kosovare tha se “ishte e dashuruar dhe se askush nuk i dukej i bukur”.

Ndryshe, Dafina ėshtė duke punuar nė projekte tė reja dhe shumė shpejt do t’i sjell para fansave tė saj.

/zhurnal.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.