Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Agjencia e kadastrit, projekte tė reja pėr ngritjen e cilėsisė sė shėrbimeve(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/5 11:37:03 (463 Lexime)


Digjitalizim tė planeve tė kadastrės pėr komunat, ndryshim tė 20 ligjeve, legalizim tė ndėrtesave pa leje, regjistėr tė ēmimeve dhe qira tė patundshmėrive- kėto janė njė pjesė e projekteve qė i prezantoi nė llogaridhėnien e vitit 2015-tė Drejtori i Agjencisė sė kadastrės, Slavēo Trpeski. Pėr kėtė vit Trpeski paralajmėroi projekte tė reja pėr pėrmirėsimin e shėrbimeve tė qytetarėve.

Digjitalizim tė planeve tė kadastrės pėr komunat, ndryshim tė 20 ligjeve, legalizim tė ndėrtesave pa leje, regjistėr tė ēmimeve dhe qira tė patundshmėrive- kėto janė njė pjesė e projekteve qė i prezantoi nė llogaridhėnien e vitit 2015-tė Drejtori i Agjencisė sė kadastrės, Slavēo Trpeski. Pėr kėtė vit Trpeski paralajmėroi projekte tė reja pėr pėrmirėsimin e shėrbimeve tė qytetarėve.

“Pėr Agjencinė e kadastrės 2015-ta ishte vit i digjitalizimit si nė pjesėn e proceseve primare tė biznesit ashtu edhe nė proceset e brendshme tė punės sė Agjencisė. Nė vitin 2016-tė, Agjencia pėr herė tė parė do tė zbatoj tre programe vjetore. Programi i parė vjetor ėshtė plani strategjik i Agjencisė sė kadastrės dhe patundshmėrive, programi i dytė vjetor ėshtė pėrditėsimi i tė dhėnave nė kadastrėn e patundshmėrive me detyrė zyrtare dhe programi i tretė ėshtė pėr infrastrukturėn nacionale tė tė dhėnave hapėsinore”, deklaroi Slavēo Trpeski, drejtor i Agjencisė sė kadastrės./Alsat-M/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.