Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ēair, 19 vjeēari vritet me goditje me thikė nė zemėr(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/4 13:01:05 (482 Lexime)


Bėhet fjalė pėr Leart Ademin, pėr tė cilin goditja nė zemėr ka qenė fatale pėr jetėn e tij. Ai ka qenė i shoqėruar edhe nga njė person tjetėr, i cili ka kaluar me lėndime tė lehta dhe ėshtė lėshuar nė shėrim shtėpiak.

Njė person 19 vjeēar ka mbetur i vdekur gjatė mbrėmjes sė djeshme, pas njė incidenti tė rėndė nė afėrsi restorantit “Biznis” nė Ēair.

Bėhet fjalė pėr Leart Ademin, pėr tė cilin goditja nė zemėr ka qenė fatale pėr jetėn e tij. Ai ka qenė i shoqėruar edhe nga njė person tjetėr, i cili ka kaluar me lėndime tė lehta dhe ėshtė lėshuar nė shėrim shtėpiak. Mėsohet se vrasja ka ndodhur pėr motive banale. Nga SPB Shkup, thonė se janė vėnė nė gjurmėt e autorėve tė vrasjes dhe se po punojnė nė kapjen e tyre.

“Dje rreth orės 19.30 nga Spitali i Pėrgjithshėm ‘Shėn Naumi i Ohrit’ ėshtė denoncuar se tek ata janė sjellė dy persona me lėndime. Njėri ka qenė me lėndime tė lehta dhe ėshtė lėshuar pėr shėrim shtėpiak, ndėrsa personi tjetėr i moshės 19-vjeēare ka qenė nė gjendje kritike dhe i njėjti rreth orės 20.15 i ėshtė nėnshtruar plagėve. Nga ana e SPB Shkup po ndėrmerren masa intensive pėr zbulimin dhe kapjen e autorėve tė veprės si dhe zbardhjen e plotė tė veprės penale. Ende po vėrtetohen shkaqet dhe rrethanat rreth ngjarjes. Nuk ka asnjė tė arrestuar, po punohet ende.”, ka deklaruar Liza Bendevska.

I ndjeri, Leart Ademi ėshtė i biri i gazetarit tė njohur sportiv Sami Ademi. 19 vjeēari u varros sot nė varrezat e Shkupit.

Enis Murtezi /SHENJA/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.