Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Gjilan, ndonėse nė karrocė mirėmban pastėrtinė e qytetit! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/2 18:31:49 (534 Lexime)


Kėmbėt, edhe pse nuk i lėvizin, nuk e pengojnė tė punojė sikur tė gjithė njerėzit e tjerė. Ai, ēdo ditė, mirėmban rrugėt e qytetit tė Gjilanit. Ky ėshtė Avdil Ibishi, qytetari i vaēant i Gjilanit. Krenari e madhe pėr tė ėshtė kur nė fund tė muajit merr pagėn e fituar nga puna e tij e palodhshme. Ai shprehet i kėnaqur se me punėn qė bėnė arrin qė edhe tė jetė kontribuues i shtetit dhe nuk ėshtė rast social.

“Nuk e kisha paramenduar qė unė do tė ulesha nė karrocė dhe do t’i arrija a to suksese sepse ata me tė vėrtetė ishin shumė tė rėndė, pėr mendimin tim tė pa realizueshme”, tha Avdil Ibishi, banor i Gjilanit.

Puna e Avdilit fillon me lindjen e diellit ndėrsa mbaron nė perėndim tė tij. Fillimi dhe mbarimi i ditės nėpėr rrugėt e qytetit ka bėrė qė ai tė jetė i njohur pėr tė gjithė banorėt e Gjilanit. Tė cilėt edhe i kanė dhėnė epitetin e njeriun tė veēanti tė qytetit.

Agron Vrangalla /alsatm
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.