Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Rajoni : Kaos nė Turqi pėr shkak tė borės (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/31 16:32:10 (469 Lexime)


Mė shumė se njėqind fluturime nga dy aeroporte nė Stamboll janė anuluar pėr shkak tė borės sė madhe qė ka rėnė nė kėtė qytet turk, ndėrsa nė komunikacion mbretėron kaos i vėrtetė.

Kompania ajrore “Pegasus” ka deklaruar se ka anuluar 34 fluturime nga aeroporti “Ataturk”.


Autoritetet e qytetit tė Stambollit kanė deklaruar dje se janė gati se mė shumė se njė mijė makina dhe makineri e rėndė pėr pastrimin e rrugėve nga bora, por kanė paralajmėruar qytetarėt qė tė udhėtojnė vetėm nėse ėshtė kjo e domosdoshme.

Meteorologėt paralajmėrojnė se edhe gjatė pjesės kryesore tė ditės sė sotme nė Turqi do tė bjerė borė.
/alsatm
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.