Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Fatmir Dehari: Gėzuar dhe me shumė fat Viti i Ri 2016
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/31 11:20:18 (534 Lexime)


Pėr nder tė ndėrrimit tė motmoteve uroj qytetarėt e Kėrēovės, duke ju dėshiruar shėndet, mirėqenie dhe harmoni pėr tė gjitha familjet. Viti i Ri 2016, le tė tė pėrmbushi pritjet e qytetarėve, me shpresė se do tė realizojmė premtimet e dhėna qė nuk kemi arritur t’i pėrfundojmė nė vitin qė e lam pas.


Edhe njėherė mė lejoni qė nė emrin tim dhe nė emėr tė qytetarėve tė Kėrēovės tė shpreh falenderim pėr mėrgimtarėt kėrēovarė dhe t’u uroj qėndrim tė kėndshėm nė vendlindje.

Gėzuar dhe me shumė fat Viti i Ri 2016


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.