Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Peshkatari kap peshkaqen (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/29 18:22:42 (465 Lexime)


Peshkimi ėshtė mbi tė gjitha durim dhe ruajtje e qetėsisė tuaj kur ballafaqoheni me njė kapje sfiduese.
Sigurisht, nė qoftė se ju aksidentalisht kapni njė peshkaqen, e gjitha ēfarė ju duhet tė bėni ėshtė tė bėrtisni deri nė maksimum derisa situata tė zgjidhet vetė.


Tė paktėn kjo ėshtė ajo ēfarė kanė peshkatarė nga Zelanda e Re, gjė tė cilėn ata e bėnė kur kapėn njė peshkaqen.

Elliot Gordon dhe Paul Adlington ishin nė peshkim kur njė peshkaqen vendosi tė kapte karremin e tyre. /Telegrafi/

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.