Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Fillon pushimi dimrorė i nxėnėsve pėrpara kohe nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/28 19:33:48 (582 Lexime)


Fillon pushimi dimrorė i nxėnėsve pėrpara kohe , shkak ndotja e ajrit !
Nė shkollat e mesme dhe fillore tė Kėrēovės sot filloi pushimi dimėror i nxėnėsve i cili pėr shkak tė ndotjes sė ajrit pėr dallim nga vitet e tjera kėtė gjysėm vitė shkollorė e mbaruan 4 ditė para kohe.


Pėrvėq ndotjet mėsohet se njė ndėr arsyet e nderprejses sė mėsimit 4 ditė para kohe nė kėtė gjysėm vjetor ėshtė edhe kursimi i energjisė elektrike dhe derivateve tė naftės pėr ngrohje .

Nxėnėsit do tė kthehen nė bankat shkollore nė gjysmė-vjetorin e dytė, i cili do tė fillojė mė 21 janar tė vitit 2016.

/Tv Gurra


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.