Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Adriani dhe Lindoni pre e kamerės sė fshehtė (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/28 5:34:11 (448 Lexime)


Adrian Gaxha dhe Lindon Berisha kanė publikuar projektin e tyre mė tė ri tė titulluar “Asnihere”.
Dyshja e famshme gjersa ishin tė ftuar pėr tė promovuar videoklipin e tyre ranė pre e njė kamere tė fshehtė qė nė fillim tė emisionit tė pėrgatitur nga Visar Kalludra, transmeton Telegrafi.


Ky i fundit e pėsoi edhe vetė duke pėrplasur kokėn me Adrianin gjė qė shkaktoi shumė tė qeshura nė studio.
Ndryshe videoprojekti mė i artistėve shkupjan megjithėse ende nuk ka mbushur as 24 orė qė nga publikimi i tij ka arritur njė numėr tė madh klikimesh nė kanalin “Youtube” dhe pritet tė arrijė suksesin e kėngės “Kalle”, bashkėpunimi i parė i tyre qė ėshtė njė nga hitet e verės 2015. /Telegrafi/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.