Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Demant, Fatmir Dehari krah liderit tė tij nė koktejin e fundvitit (Foto)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/27 18:50:48 (755 Lexime)


’Shtabi Komunal Zgjedhor dhe dega e BDI-sė Kėrēovė organizuan koktejin tradicional i cili organizohet ēdo fund vit me rastin e ndryshimit tė motmoteve. Tė pranishėm nė kėtė koktej ishin kryetari i BDI-sė Ali Ahmeti, zv/kryeministri Musa Xhaferi, deputeti Artan Grubi ndėrsa nuk ishte prezent kryetari aktual i komunės sė Kėrēovės Fatmir Dehari.

Pas kėsaj tani shtohen akoma mė shumė zėrat pėr largimin e mundshėm tė Fatmir Deharit dhe Hazbi Likės nga BDI-ja’’, ky ėshtė lajmi qė qarkullon kėto momente nėpėr rrjetet sociale dhe disa portale por nė fakt nuk ėshtė aspak i vėrtetė.

Kryetari i komunės sė Kėrēovės z. Fatmir Dehari nė asnjė moment nuk ėshtė ndarė nga kokteji i organizuar e as nga lideri i tij, Ali Ahmeti. Ilirianews ka siguruar edhe foto nga ky eveniment ku shihet qartė se edhe Dehati ka qenė i pranishėm nė kėtė koktej bashkė me Izet Mexhitin dhe funksionarė tė tjerė.

/IlirianewsFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.