Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Kush ėshtė vrasėsi i Donjeta Pajazitajt (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/25 14:13:13 (554 Lexime)


Tė vėrtetėn e di vetėm ajo dhe vrasėsi i saj. Pėrderisa drejtėsia nuk po u thotė gjė, familjarėt e Donjeta Pajazitajt vazhdojnė tė pyesin pse ajo nuk jeton mė.

Ata duan prova tė sakta pėr gjithēka ndodhi me vajzėn e tyre 24 vjeēare.

Nėna e sė ndjerės lutet qė drejtėsia tė flasė sa mė parė, nė mėnyrė qė tė marrin fund tė gjitha tė thėnat pėr vdekjes e bijės sė saj.
Nga ana tjetėr, kallxo.com ka raportuar se ajo ka thėnė qė ka shumė dėshmitarė tė cilėt kanė folur pėr rastin dhe se ka mjaft prova qė i dyshuari kryesor, N.P. mund tė dėnohet rėndė.

Por ky i fundit, ka thėnė para gjykatėsit, duke u betuar nė Zot e drejtėsi, se nuk ėshtė autor i vrasjes.

/telegrafi
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.