Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Dr. Luan Elezi me iniciativ pėr tė ndihmuar familjet e pėrmbytura nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/2/12 5:38:43 (2805 Lexime)
Dr.Luan Elezi nga Amerika ka hapur nje fond tek gofundme pėr pėrmbytjet nė Kėrēovė.
Shiu i rrėmbyeshėm i 3 Shkurtit pėrmbyti njė pjesė tė mirė tė rajonit tė Kėrēovės, dukė dėmtuar dhe shkatėrruar shumė prona tė familjeve Shqiptare. U dėmtuan shtėpi, ndėrsa mobiljet, aparetet shtėpiake dhe veturat janė tė pariparueshme nga dėmi. Njė familje humbi gati tė gjithė bagėtinė e gjallė me dele dhe qingja dhe kjo ishte vetė ekzistenca e tyre. Kjo pasuri ishte mbledhur ndėr vite, ndershėm dhe me shumė mund, dhe njė fatkeqėsi natyrore e rrėmbeu tė gjithėn gjatė njė nate.
Kėta familje kanė nevojė pėr ndihmė qė tė riparojnė dėmet e pėsuara, dhe tė rindėrtojnė jetėt e shkatėrruara. Ēdo kontrinut i juaji do ndihmojė qė kėta familje tė vazhdojnė garėn me jetėn dhe tė shtojnė shpresėn pėr tė nesėrmen. Gjithashtu kjo do dėshmojė qė Shqiptarėt janė krahė pėr Shqiptarėt, pa marrė parasysh sa larg janė nga njėri-tjetri. Falemnderit – E ēmojmė shumė ndihmėn tuaj. Shkruan dr. Luan Elezi tek gofundme transmeton kercova.net

Nėse doni tė ndihmoni iniciativėn mjaftin tė klikoni nė linkun mė posht:

https://www.gofundme.com/kercova

Aty online mund te donoini shumėn qė ju dėshironi pėr tė ndihmuar.

Foto nga Vėrshimet:
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.