Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Fatmir Dehari dhe ministri Kreshnik Bekteshi takim me aktivistat e Zvicrės
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/2/11 3:10:00 (1373 Lexime)Kryetari Fatmir Dehari sė bashku me ministrin e ekonomisė takuan aktivistėt dhe afaristėt nga zvicra qė kontribuan nė zgjedhjet lokale.
U ndane mirnjohje pėr kontributin e tyre si dhe falimenderim pėr angazhimin qė bėjnė nė proceset e ndryshme, si nė vendlindje ashtu edhe nė mėrgim.


Gjithashtu kishte edhe pyetje dhe pėrgjigje ku aktivistet parashtruan reth zhvillimeve nė vend, mundesis sė investimeve si dhe sa jan shqiptarėt te involvuar nė emrin e ri tė Maqedonis.
Ministri Bekteshi foli edhe pė hapjen e vendeve te punės, projektin e radhės qė do tė merret me minierat si dhe termocentalin e Oslomes.
"Do tė bėhen hulumtime nė tokėn e komunave dhe resurseve qė mė pas tu ofroht firmave mundėsi pėr tė investuar" tha ministri Bekteshi transmeton kercova.net
Ufol edhe pėr lehtesimin e procedurave te investimit nė veēanti pėr mėrgimtarėt dhe domumentacioneve tė ndryshme paraprake.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.