Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė: “El Hilal”ndihmon banorėt e lagjeve tė pėrmbytura
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/2/10 2:24:51 (1236 Lexime)Kėrēova u doli nė ndihmė banorėve tė pėrmbytur nė lagjen Prilepska. Pas realizimit tė zgjedhjeve nė degėn e Kėrēovės, udhėheqja e re menjėherė filloi me realizim tė projekteve dhe aktiviteteve humanitare. Ata ndėrmorėn dhe e kryen me sukses aksionin e parė humanitar nė kėtė qytet. Pas reshjeve tė mėdha tė shiut, nė disa pjesė tė Kėrēovės u vėrshuan shtėpitė.


Duke u udhėhequr nga qėllimi pėr tė cilin ekziston Organizata Humanitare “El Hilal”, kryesia dhe aktivistėt e kėsaj dege shpėrndanė ndihma pėr 57 familje, tė cilat ishin tė prekura nga pėrmbytjet nė lagjen tė quajtur tė Prilepit.Kryetari i degės, Ramazan Kanza theksoi se kėto aksione, varėsisht nga nevoja, edhe nė tė ardhmen do tė vazhdojnė me kontributin e bamirėsve kerēovarė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.