Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Gafurr Adili komenton formimin e “partisė” sė re qė do formohet nė Tetovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/2/8 5:36:02 (488 Lexime)Se si dy nga masmediat me prestigjioze te Shkupit, INA dhe Lajm, publikojne pamflete pa autor, siē sot ishte rasti i publikimit te nje pamfleti per gjoja formimin e nje partie te re,
Partia per Shtet dhe Drejtesi (PSHD), ne te cilin pamflet askund dhe as edhe me nje fjale te vetme nuk permendej emertimi shqiptar, si dhe, ne fund te te cilit pamflet, “autoret” kishin deklaruar,
po i citoj:


“Iniciatoret kane deklaruar se nuk kane bashkepunim me asnje parti qe do te formohet ne Maqedoni sidomos me partine qe do ta formoje Gafurr Adili”.

Nuk e keni idene se sa shume une u merzita sot pse keta dahije (po i quaje me termin me te bute) nuk do te bashkepunojne me mua, aq shume u merzita sa sot nuk me hahej buka.
Hahahahaha./Gafurr Adili

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.