Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė: Apel pėr ndihmė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/2/6 1:43:54 (640 Lexime)KF Vellazerimi pas vershimeve dhe permbytjeve qe ka pasur, ka pesuar dem te konsiderueshem material. Pothuajse gjithcka eshte demtuar, pervec mureve dhe themelit. Jane demtuar maqineri, garderobat e stervitjeve dhe te ndeshjeve te futbollisteve, ē'veshtoret, ngrohtesit e ujit, instalimi i rrymes elektrike... pra ka dem ne total, pervec mureve.


Apelojm per ndihme deri tek te gjithe mergimtaret kercovare dhe tek te gjithe qytetaret qe jetojn dhe veprojn ne Kercove te ndihmojne per permirsimin e gjendjes se stadiumit dhe gjithcka qe eshte e demtuar materialisht ne objektin e KF Vellazerimi !

K.F."VELLAZERIMI"- Kerēove

Zhiro llogaria: 270040340400142 Halk Bank
Kontakt tel. 070705758
Shkruajn nga KF Vllazerimi ne facebook transmeton kercova.net


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.