Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Kaq lirė?! Ja sa do kushtojė Galaxy S7
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/25 12:54:52 (608 Lexime)


Samsung ėshtė nė hapat e iPhone dhe sė shpejti pritet tė nxjerrė nė treg Galaxy S7.

Veē tė veēantave tė kėtij telefoni celular, sė fundmi u zbulua edhe ēmimi i tij pėr tė gjithė klientėt qė janė tė interesuar ta kenė nė duar.
Sipas njė informacioni tė zbuluar aksidentalisht nga njė dyqan kinez, telefoni inteligjent i ardhshėm i Samsung-ut do tė kushtojė mė lirė se Galaxy S6, raporton Noa.


Ky telefon inteligjent do tė kushtojė rreth 463 dollarė. Duke pasur parasysh se Galaxy S6 ėshtė shitur pėr 725 dollarė nė fillim.
Samsung nuk ka pasur edhe aq shumė sukses nė shitjen e pajisjeve tė saj, pavarėsisht specifikave shumė tė mira.
Nė fillim tė kėtij viti, kompania vendosi qė tė ulė ēmimet e telefonave pėr tė shitur mė shumė pajisje. Pavarėsisht ēmimit mė tė ulėt, Galaxy S7 do tė ketė veēori mė tė mira se paraardhėsi i tij, njė ndėr to ėshtė skaneri pėr irisin e syrit.
Ky telefon do tė prezantohet nė muajin shkurt gjatė Kongresit Botėror tė telefonave dhe do tė dalė nė treg njė muaj mė pas, nė mars tė 2016-s.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.